آینه جم/ تویوتا یکی از جذاب ترین پیکاپ های خود را با نام هایلوکس ریوو جی آر مدل 2022 در بازار تایلند عرضه می کند. حضور لوگوی GR روی بدنه این خودرو خبر از جزئیات اسپرت آن در مقایسه با نسخه استاندارد می دهد. پیش از این نیز نمونه هایی از پروژه های گازو ریسینگ یا همان جی آر تویوتا را در گروه خودروی عصر ایران معرفی کرده ایم که از لینک های زیر قابل دسترسی است:

یاریس کراس GR؛ شاسی بلند جدید تویوتا با جزئیات گازو ریسینگ (+تصاویر)

تویوتا قویترین "موتور 3 سیلندر خیابانی" جهان را معرفی کرد / یاریس جدید با موتور 257 اسب بخاری (+تصاویر)

هایلوکس جی آر اسپرت در دو تریم اصلی high-riding  و  low-ridingمعرفی شده که البته اطلاعات در رابطه با این محصولات محدود است.

در نمونه low-riding از سیستم تعلیق جدیدی استفاده می کند که ارتفاع کلی خودرو را 23 میلیمتر به زمین نزدیک کرده و تجربه نرم تری از رانندگی و فرمان پذیری را همراه دارد.

هایلوکس در این مدل با چرخ های 17 اینچی و لاستیک های دارای فاق کوتاه عرضه می شود که قیمت پایه این تریم نیز برابر با 27 هزار دلار برای بازار تایلند خواهد بود. همچنین این تریم فقط در نمونه محور جلو ارائه می شود.

تصاویر تریم low-riding:

تریم high-riding با رینگ 18 اینچی و لاستیک های درشت تر ارائه می شود. قیمت تریم پایه در تایلند حدود 40 هزار دلار است. این مدل مجهز به سامانه تمام چرخ محرک است.

تصاویر تریم high-riding: 

در بخش پیشرانه از نمونه 4 سیلندر 2.8 لیتری توربودیزل با 201 اسب بخار خروجی و گشتاور 500 نیوتن متر استفاده شده که با جعبه دنده 6 سرعته هماهنگ شده است.

کابین

از امکانات کابین باید به صندلی راننده با تنظیم الکتریکی، نگهدارنده لیوان ردیف جلو، لامپ مطالعه، سیستم تهویه اتوماتیک، سیستم تهویه برای ردیف عقب، سوکت 220 ولت AC، پورت 12 ولت DC، بلوتوث، 6 اسپیکر، نمایشگر 8 اینچی لمسی سیستم سرگرمی، پیشتیبانی از اپل کارپلی و اندروید اوتو و ... اشاره کرد.

در بخش ایمنی نیز تریم ارزان تر دارای 3 ایربگ و در تریم 18 اینچی مجهز به سامانه تمام چرخ محرک از 7 ایربگ استفاده شده است. از دیگر امکانات می توان به نمایش نقاط کور دید راننده، کمربند 3 نقطه ای، ای بی اس، ایی بی دیی، دستیار ترمز، پایداری الکترونیکی، دستیار حرکت در سربالایی و سرپایینی، کروز کنترل داینامیک، هشدار برخورد، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط، ایربگ کامل و ... نام برد.

مازیار دانیالی

[کد خبر:AJ36733]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب