آینه جم-مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر گفت: بنا بر اطلاعیه شماره یک ستاد انتخابات کشور مدیران جهت ثبت نام و اعلام داوطلبی در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی باید تا تاریخ ۱۹ خرداد از سمت خود استعفا بدهند.

سعید حیدری صبح روز چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: انتخابات یکی از ارکان مهم و تاثیر گذار در نظام مقدس جمهوری اسلامی و زمینه ساز تعیین سرنوشت کشور و ملت است.

وی با اشاره به اینکه استعفا مدیران باید در زمان مقرر مورد پذیرش و موافقت مقام مافوق قرار بگیرد، گفت: داوطلبانی که مشمول ماده ۲۹ قانون انتخابات هستند باید حداقل ۶ ماه قبل از تاریخ ثبت‌نام استعفا دهند.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر افزود: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر نیز در ابتدای سال جاری تاکید داشتند هر مدیری که قصد ورود به عرصه انتخابات را دارد باید کنار برود تا شائبه استفاده از امکانات بیت المال شکل نگیرد و خللی نیز به روند خدمت رسانی به مردم عزیز وارد نشود.

وی با بیان اینکه برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند با رعایت اصل بی طرفی وظیفه ما محسوب می‌شود، تصریح کرد: سلامت و امنیت انتخابات خط قرمز ما می‌باشد و مردم ما همواره نشان دادند که از نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع و حمایت می‌کنند و با حضور پرشور خود همچون گذشته، موجب خنثی سازی توطئه‌ها و برنامه‌های خصمانه دشمنان خواهند شد.

حیدری خاطر نشان کرد: پس از ابلاغ وزارت کشور، ستاد انتخابات استان بوشهر به صورت رسمی آغاز به کار خواهد کرد و تمامی ظرفیت‌ها و امکانات را برای برگزاری انتخاباتی باشکوه فراهم خواهد کرد.

[کد خبر:AJ41712]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب