آینه جم- تویوتا با معرفی کمری 2025 روند موفقیت این برند خود را در نسل نهم همچنان ادامه می دهد. کمری اکنون فقط در تریم هیبریدی تولید می شود و پیشرانه بنزینی 6 سیلندر هم از برنامه کار تویوتا خارج شده است.

تغییرات در طراحی ظاهری، سیستم تعلیق باز طراحی شده و جزئیات جدید در طراحی کابین موجب شده تا مدل 2025 یکی از جذاب ترین های کمری باشد.

زمانی که به پروفایل دماغه و جانبی کمری 2025 نگاه می کنید قطعا با یک مدل لوکس تر و تجملاتی تر در مقایسه با سال های قبل روبرو می شوید. امضا تویوتا یا همان طراحی کله چکشی در قسمت سپر جلو همچنان حضور دارد اما بافت لانه زنبوری سه بعدی بیشترین فضا را به خود اختصاص داده که جذاب هم به نظر می رسد.

کمری 2025 آمد؛ لوکس تر از همیشه و فقط یک پیشرانه (+عکس)

چراغ هاص اصلی جلو مرموزتر از همیشه به خوبی با سایر جزئیات بویژه خطوط روی درپوش موتور هماهنگ شده اند.

3 گزینه متنوع در بخش پیشرانه که تا قبل از مدل 2025 برای کمری وجود داشت، در مدل جدید جای خود را به تک گزینه 4 سیلندر هیبریدی داده اند. بنابراین کمری 2025 به تپنده 4 سیلندر 2.5 لیتری تنفس طبیعی، دو موتور الکتریکی و یک بسته باتری لیتیم-یون مجهز شده است.

مجموع خروجی این سامانه هیبریدی 225 اسب بخار است اما اگر آپشن تمام چرخ محرک را انتخاب کنید آنگاه میزان خروجی 232 اسب بخار خواهد بود.

سیستم تعلیق جدیدی که تویوتا برای این خودرو در نظر گرفته نیز بروزرسانی مهمی را نسبت به مدل قبلی پشت سر گذاشته  است. الان کیفیت بالاتر پایداری در پیچ های تند، رانندگی نرم تر و انتقال کمتر ضربه ها به داخل کابین در دسترس مشتریان کمری قرار دارد.

در کابین کمری 2025 بیشترین تغییرات را می توان مشاهده کرد. کنسول اصلی جلو و میانی کاملا بازطراحی شده است. نمایشگر 7 اینچی دیجیتال برای اطلاعات کیلومتر پشت فرمان و در تریم های بالاتری نوع 12.3 اینچی آن در نظر گرفته شده است. نمایشگر 8 اینچی لمسی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی، پشتیبانی از اپل کارپلی و اندروید اوتو، شارژر بی سیم و... از دیگر فناورانه های کابین هستند.

از امکانات قابل سفارش این خودرو می توان به نمایشگر 10 اینچی هداپ، سیستم صوتی جی بی ال، وای فای داخلی، کلید دیجیتال روی تلفن همراه، شیشه جانبی لمینت به منظور کاهش نویز و... اشاره کرد.

در بخش ایمنی تغییر خاصی روی نداده است زیرا ویژگی های ایمنی تویوتا در مدل قبلی نیز منطبق بر آخرین دستاوردهای روز بوده است.

کروز کنترل تطبیقیی، سنسورهای هشدار برخورد با توانایی تشخیص عابر پیاده، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط، شناسایی علائم ترافیکی مسیر، نوربالای اتوماتیک و... از جمله موارد شاخص در بحث ایمنی کمری 2025 هستند.

کمری یکی از مهمترین برندهای خودرویی جهان است. برای مثال در سال 2022 این برند، پنجمین خودرو پرفروش بازار آمریکا با آمار 295201 دستگاه بوده است.

کمری 2025

بی

[کد خبر:AJ43656]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب