آینه جم؛ فرماندار شهرستان جم به موضوع انتقال دانشکده فنی و مهندسی اشاره کرد و گفت: شهرستان جم حضور و ماندگاری این دانشکده را می‌خواهد و با همراهی مجموعه شهرستان باید مشکلات آن را رفع کنیم.

0000000000000000.jpg

به گزارش خبرنگار آینه جم؛ دو دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر دانشکده فنی و مهندسی جم رتبه های 14 و 16 کنکور کارشناسی ارشد کسب کردند.

2014_8_5_1_4_12579_51864556_jpg.jpg

آینه جم:نماینده مردم دشتستان در مجلس گفت: تاکنون حدود ۷۰ نماینده مجلس، طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش را امضا کرده‌اند. 

آینه جم؛ وزیر آموزش و پرورش گفت: مجوز استخدام پنج هزار نفر لیسانس برای امسال دریافت شده که اطلاعات آن حداکثر تا یک ماه دیگر بر روی سایت آموزش و پرورش قرار خواهد گرفت.

نماینده مردم بوکان در مجلس نهم، ایجاد محیطی مستقل برای ایجاد رشد فضایل اخلاقی، افزایش آگاهی‌های عمومی، در اختیار قرار دادن آموزش رایگان و رفع تبعیضات ناروا را از وظایف آموزش و پرورش دانست.
 

فرماندار جم گفت: دانشگاه بستر ساز مشارکت در جامعه است و افزایش مشارکت مردم در جامعه، همدلی و هم زبانی را تقویت می کند.

یادداشت:سجادی بهزادی- معلمان جامعه ما مدت‌هاست که خواستار افزایش دستمزد‌ها، بهبود وضع معیشتی و رفع تبعیض حقوقی بین خود و سایر کارمندان دولت هستند، خواسته‌ای که تا حدودي بهتر شده است و معلمان جامعه ايران از شرايط نسبتا خوبي نسبت به گذشته برخوردارند.

به گزارش خبرنگار آینه جم؛ در همایشی به مناسبت بزرگ داشت مقام معلم و استاد، با حضور حجت الاسلام سید مرتضی حسینی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد بوشهر و عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر، اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی ، کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی جم، فرماندار و معاون فرماندار و اصحاب رسانه از اساتید رشته های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی مرکز جم تجلیل شد.

آینه جم؛ مدیر آموزش و پرورش جم گفت: بر اساس سهمیه شهرستان، 18 معلم برتر انتخاب شدند که یک معلم نمونه استانی، 15 معلم برتر در زمینه آموزشی و 2 معلم  برتر روستایی می باشد.

در این صورت باند بازی سیاسی نیز در صورت استانی شدن انتخابات بیشتر خواهد شد و مسلما کسانی انتخاب خواهند شد که در لیست های سیاسی و جریان های حزبی قرار دارند، در این صورت اولا عرصه بر مستقل ها تنگ تر خواهد شد، ثانیا نمایندگان خود را وامدار گروه های سیاسی می دانند و ثالثا دسترسی مردم به آنها به شدت محدود خواهد شد.

 

آینه جم؛ ادارات آموزش و پرورش سراسر کشور در روز پنجشنبه شاهد تجمع گسترده معلمان بود. شمار زیادی از معلمان سراسر کشور در اعتراض به وضع معیشتی خود، تجمع سکوت برگزار کردند و با در دست داشتن پلاکاردهایی که خواسته‌هایشان را مطرح می‌کرد، «ما از فرق می‌نالیم، نه از فقر»، «معلم فرهنگ‌ساز جامعه را دریابید» و «معلم بیدار است، از تبعیض بیزار است».

آینه جم؛ نماینده مردم بوکان در مجلس شوراى اسلامى از استیضاح وزیر آموزش و پرورش خبر داد و گفت؛ عمده ترین دلیل استیضاح ناتوانى وزیر در جلب توجه دولت به تفاوت حقوق و مزایاى فرهنگیان نسبت به بسیارى از وزارتخانه ها و دستگاههاى دیگر است.

آینه جم؛ مدل وفاق و همدلی اجتماعی که توسط اینجانب تدوین و تنظیم شده است شامل ده مؤلفه و بنیان اساسی می باشد که همه ی این بنیان ها با ( ه ) آغاز می گردند.

آینه جم؛ مدیر آموزش وپرورش شهرستان جم گفت: دبیران و دانش آموزان شهرستان جم با کسب عناوین برتر جشنواره ملاصدرا به مرحله کشوری راه یافتند

 

به گزارش آینه جم؛ شهرستان جم با ویژگی ای خاص خود، همیشه سوژه ای مناسب برای شاعران بوده است ، در وصف این خطه سرسبز و خوش آب وهوای جنوب کشور، شاعران متعددی شعر سرودند.

 

گزارش تصویری

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری/تصاویر

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری/تصاویر

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری

تولد اولین بچه گوزن سال ۹۸ در ساری/تصاویر

تولد اولین بچه گوزن سال ۹۸ در ساری/تصاویر

تولد اولین بچه گوزن سال ۹۸ در ساری

کوچ بهاره دام ها در مازندران /تصاویر

کوچ بهاره دام ها در مازندران /تصاویر

کوچ بهاره دام ها در مازندران

جدیدترین مطالب