آینه جم: معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار شهرستان بوشهر گفت: در راستای جهش تولید مسکن، واگذاری زمین رایگان به‌صورت ۹۹ ساله در شهر بوشهر آغاز شده است.

به گزارش آینه جم، محمد زارعی در نشست با فعالان اجتماعی و معتمدین شهر بوشهر اظهار کرد: از عموم مردم دعوت می‌شود تا جهت اطلاع از نحوه ثبت نام و دریافت زمین در مراسمی که امروز ۱۳ خردادماه ساعت ۱۸ در ابتدای جاده تنگک به عالی‌شهر برگزار می‌شود شرکت کنند.
معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار شهرستان بوشهر اضافه کرد: اقدامات ارزشمندی در دولت شهید جمهور آیت الله رئیسی صورت گرفته که تبیین این فعالیت‌های ماندگار ضروری است.

وی بیان کرد: طرح‌هایی نظیر طرح جوانی جمعیت، خود مالکی و ۹۹ ساله با هدف خانه‌دار کردن مردم در دولت سیزدهم در حال اجرا است.

زارعی اظهار داشت: پروژه‌های نهضت ملی مسکن در شهرستان بوشهر با پیشرفت قابل ملاحظه و تحسین برانگیزی از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حال اجرا است و برخی فازهای این پروژه‌ها در آستانه بهره‌برداری قرار دارند.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار شهرستان بوشهر گفت: پروژه‌های نهضت ملی مسکن از نظر کیفیت و سرعت در اجرا به نسبت پروژه‌های مسکن مهر قابل مقایسه نیست، و کیفیت و پیشرفت فیزیکی پروژه‌های نهضت ملی مسکن قابل تقدیر است.

[کد خبر:AJ45988]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب