دشت گل‌های بابونه جاذبه گردشگری در جاده حیران

آینه جم- جنگل فندقلو با انبوه درختان متنوع در علفزاری سبز در مسیر جاده حیران به سمت اردبیل قرار دارد. رویش گل‌های بابونه در اواخر فصل بهار زمینه حضور گردشگران زیادی را در این منطقه فراهم می‌کند.

  نامزد‌های جایزه عکاسی با پهپاد در سال ۲۰۲۴

 

(تصاویر) نامزد‌های جایزه عکاسی با پهپاد در سال ۲۰۲۴
آینه جم- عکس‌های نامزد دریافت جایزه عکاسی با پهپاد در سال ۲۰۲۴ معرفی شدند. این مسابقه در نه گروه مختلف با حضور پنج عکاس حرفه‌ای و آماتور در هر گروه برگزار می‌شود. قرار است برندگان هر گروه طی مراسمی که در روز ۲۸ سپتامبر ۲۰۲۴ در شهر سی‌ینا در ایتالیا برگزار می‌شود، معرفی شوند.

 موزه قاجار؛ عمارتی منحصر به فرد در تبریز

 

(تصاویر) موزه قاجار؛ عمارتی منحصر به فرد در تبریز
موزه قاجار تبریز، خانه‌ای که در محله ششگلان تبریز، یکی از محله‌های قدیمی این شهر قرار گرفته و معروف به خانه قاجار می‌باشد.
 

عکس/15 فرودگاه‌ شگفت‌انگیز جهان در هنگام فرود

۱۵ فرودگاه‌ شگفت‌انگیز جهان در هنگام فرود
یکی از جاذبه های مهم سفرهای هوایی دیدن منظره های بکر و جذاب در هنگام بلند شدن یا فرود هواپیماست. فرودگاه هایی در جهان هستند که به واسطه محل قرارگیری و بهره مندی از طبیعت جذابشان، خود به تنهایی جزو جاذبه‌های مهم سفر هستند. با این فرودگاه ها آشنا خواهیم شد

 (تصاویر) آبشار بیشه لرستان در آستانه ثبت جهانی

(تصاویر) آبشار بیشه لرستان در آستانه ثبت جهانی
آبشار بیشه از گنجینه‌های طبیعت خرم آباد در روستای بیشه واقع شده و یکی از معروف‌ترین جاذبه‌های دیدنی استان لرستان است. روستای بیشه با قرار گرفتن در میان ۸ روستای مهم گردشگری ایران، برای ثبت در فهرست جهانی به سازمان جهانی جهانگردی معرفی شده است. زیبایی منحصربه‌فرد این آبشار سبب شده است که به عنوان یکی از آثار ملی کشور، در فهرست میراث طبیعی ایران ثبت شده و از مکان‌های دیدنی لرستان شود. عکاس:رضا رمضانی
 

جدیدترین مطالب