0000000000002628304.jpg

 

 

آینه جم:  مدیر آموزش و پرورش جم خبر داد: دانش آموزان شهرستان جم با کسب 20 رتبه برتر، مقام اول استانی پرسش مهر ریاست جمهوری را کسب کردند.
به گزارش آینه جم به نقل از  روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان جم، عبدالحسین اعتماد با ابراز خرسندی از کسب این موفقیت ها، اظهار داشت: در اول مهر ماه طرح پرسش مهر دانش آموزی توسط رییس جمهور بیان می شود و دانش‌آموزان و فرهنگیان در قالب های مختلف به پاسخ‌‎دهی به این پرسش اقدام می کنند.
وی افزود: ارتقای سطح آگاهی، پرورش روحیه مشارکت جویی، آشنایی با دستاوردهای جمهوری اسلامی و ایجاد روحیه اعتماد به نفس و خودباوری، از اهداف پرسش مهر دانش آموزان است.
 مدیر آموزش و پرورش جم بیان کرد: پس از طرح سوال پرسش مهر ریاست جمهوری، با اطلاع رسانی و تبلیغات لازم زمینه حضور حداکثری فرهنگیان و دانش آموزان را در این جشنواره فراهم گردید.
 اعتماد تصریح کرد: در مرحله شهرستانی تعداد 201 اثر به دبیرخانه این جشنواره در مدیریت ارسال گردید که تعداد 86 اثر برگزیده به مرحله استانی راه پیدا کرد. 
مدیر آموزش و پرورش جم خاطرنشان کرد: مسابقات پرسش مهر ریاست جمهوری به صورت آموزشگاهی، منطقه ای، استانی و کشوری در چهار مرحله برگزار می گردد، که برترین های دوره متوسطه دوم دانش آموزی و  همکاران فرهنگی به مرحله کشوری راه می یابند.
گفتنی است آموزش و پرورش شهرستان جم در مجموع با کسب 20 مقام مختلف از 64 مقام کلی استانی در مسابقات پرسش مهر ریاست جمهوری برای پنجمین سال متوالی در بین شهرستان ها و مناطق 18 گانه استان بوشهر به مقام نخست دست یافت.
 
 

IMG-20210608-WA0008.jpg

 
 
 

 

IMG-20210608-WA0007.jpg

 
 
 
 
[کد خبر:AJ35991]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب