آینه جم؛  مهندس نجفی درمصاحبه اي كوتاه با خبرنگار شركت پالايش گازفجرجم گفت: بحران آب همچنان دغدغه نخست شرکت پالایش گازفجرجم است و کمیته بحران آب می بایست به صورت روزانه وضعیت آب را پایش کند.
 
به گزارش آینه جم به نقل از  روابط عمومي شركت پالايش گازفجرجم مهندس نجفي ادامه داد: این کمیته با برگزاری نشست های مکرر و آنالیز وضعیت آب ؛ اجازه ندهد پالایشگاه در این زمینه با بحران مواجه باشد.
وي گفت: به اعتقاد من  بهترین گزینه برای دوری از این بحران در پالایشگاه ، مدیریت دقیق آب و استفاده از پساب های صنعتی است که این کار با هماهنگی محیط زیست شرکت می بایست با جدیت بیشتر دنبال شود.
مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم يادآور شد: متاسفانه با توجه به کاهش بارندگی های اخیر تمام صنایع در کشور با بحران آب روبرو هستند و شرکت پالایش گازفجرجم با مشارکت سرمایه گذاری بیش از 150 میلیارد تومان در احداث سدباغان، انتظار دارد این مشکل در زمستان سال جاری برطرف شود.
وي گفت: پیگیری انتقال آب این سد به پالایشگاه با جدیت در حال انجام است و بدون شک با بهره برداری كامل این پروژه عظیم، شاهد برطرف شدن بحران آب در بخش های مهمی از شهرستان نيز خواهیم بود.
[کد خبر:AJ36364]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب