01297734.jpg

آينه جم: بازیکن تیم فوتبال پارس‌جنوبی‌جم گفت: تیم پارس‌جنوبی به نوعی نماینده سه استان جنوبی کشور در لیگ برتر قرار گیرد و حیف است به خاطر مشکلات مالی، این تیم فصل آینده فصلی دشوار را سپری کند.

به گزارش آينه جم؛ میثم نقی‌زاده امروز در گفت‌وگو با فارس  اظهار داشت: مشکلات فراوان مالی در تیم فوتبال پارس جنوبی وجود دارد که اگر این مشکلات رفع نشود این تیم با هواداران دوست داشتنی‌اش کار سختی را برای فصل بعد لیگ برتر خواهند داشت.

وی بیان کرد: مسئوولان باشگاه و شهرستان جم به دنبال رفع مشکلات هستند و امیدواریم هر چه سریع‌تر این مشکلات رفع شود.

بازیکن تیم فوتبال پارس‌جنوبی‌جم عنوان کرد: تیم‌های زیادی در لیگ برتر و یا دسته اول وجود دارد که به خاطر مشکلات مالی نتیجه نگرفته و سقوط کرده‌اند.

وی افزود: تیم پارس‌جنوبی به نوعی نماینده سه استان جنوبی کشور در لیگ برتر قرار گیرد و حیف است به خاطر مشکلات مالی، این تیم فصل آینده فصلی دشوار را سپری کند.

نقی زاده بیان کرد: همه مسئوولان استان بوشهر به دنبال رفع مشکلات تیم هستند و امیدواریم با رفع آنها، این تیم در فصل آینده حضوری قدرتمندتر را تجربه کند.

وی با بیان اینکه قراردادش با باشگاه پارس جنوبی به پایان رسیده است، اظهار داشت: تیم فوتبال پارس‌جنوبی و شهر جم را دوست دارم و می‌خواهم در این تیم بمانم.

وعده‌ها در خصوص مشکلات مالی عملی شود در پارس‌جنوبی می‌مانم
دروازه‌بان تیم پارس‌جنوبی‌جم گفت: گزینه اول من برای فصل آینده تیم فوتبال پارس‌جنوبی است اما در خصوص مشکلات مالی فقط وعده شنیده‌ایم و اگر وعده‌ها عملی نشود امکان دارد در تیم نمانم.

محسن فروزان  اظهار داشت: خوشحالیم که در پایان فصل با رتبه پنجم بازی‌های خود را به پایان رسانده‌ایم هر چند فصلی پر فراز و نشیب را گذراندیم و اگر در نیم فصل دوم مشکلات مالی به وجود نمی‌آمد شاید سهمیه آسیایی را هم می‌گرفتیم.

وی افزود: تیم ما در نیم‌فصل اول در اولین سال حضور در لیگ برتر پا به پای پرسپولیس در صدر جدول می‌جنگید و چند هفته نیز صدرنشین لیگ برتر بودیم.

دروازه‌بان تیم پارس‌جنوبی‌جم با بیان این که با تعصب برای تیمش بازی کرده است، افزود: خوشحالم در پایان این فصل توانستیم مردم یک شهر دیگر را نیز خوشحال کنم و مردم جم جز خوبی چیز دیگری از آنها ندیدم.

وی با اعلام این که نیم‌فصل دوم شرایط مالی بسیاری بدی را داشته‌ایم و منتظر تسویه هستیم، اظهار داشت: تاکنون 50 درصد از قراردادها پرداخت شده و بندهای تشویقی که در قرارداد بازیکنان بوده پرداخت نشده است.

فروزان با بیان این که مردم شهر جم شایسته بهترین‌ها و لیاقت حضور در آسیا را دارند، عنوان کرد: گزینه اول من برای فصل آینده تیم فوتبال پارس‌جنوبی است اما در خصوص مشکلات مالی فقط وعده شنیده‌ایم و اگر وعده‌ها عملی نشود امکان دارد در تیم نمانم.

[کد خبر:AJ24734]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ حضور گردشگران نوروزی در سواحل بوشهر

تصاویر/ حضور گردشگران نوروزی در سواحل بوشهر

تصاویر/ حضور گردشگران نوروزی در سواحل بوشهر

تصاویر/ جاذبه‌های ساحل بوشهر

تصاویر/ جاذبه‌های ساحل بوشهر

تصاویر/ جاذبه‌های ساحل بوشهر

مازندران؛ استان چشم نواز شمال ایران/تصاویر

مازندران؛ استان چشم نواز شمال ایران/تصاویر

مازندران؛ استان چشم نواز شمال ایران

جدیدترین مطالب