00000000000000000000000000000000000Parliament69.jpg

 

  آینه  جم:  شنیده ها حاکی از ان است، غلامحسین حیدری، شهردار سابق بندر سیراف، قصد حضور در انتخابات( مجلس) پیش رو را دارد.

 

 گزارش آینه جم ؛ با فرا رسید سال ۹۸ موضوع مهم انتخابات مجلس یازدهم  اندک اندک به صدر اخبار خواهد آمد؛ انتخاباتی که  در اسفند ماه ۹۸ برگزار خواهد شد. پیش بینی می شود طبق روال اتخابات مجلس هر دوره، نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم نیز از ماه های پیش رو به صورت چراغ خاموش و غیر رسمی فعالیت های خود را آغاز کنند.

در حوزه های انتخابی انتخابات مجلس ۹۸ که اکثریت آرا به دست نیاید، باید دور دوم در تاریخ اردیبهشت ۹۹ برگزار شود تا تکلیف کرسی های باقی مانده نیز روشن شود. انتخابات پیش رو در ۳۱ استان کشور برای ۲۹۰ کرسی مجلس خواهد بود.

با توجه به تلاش گسترده دشمن جهت نا امید کردن مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی، انتخابات پیش رو از اهمیت بالایی برخوردار است.

رسانه ها به مانند همیشه در خط مقدم این رویداد سیاسی، اجتماعی بزرگ قرار دارند و باید به درستی مردم را نسبت به این انتخابات اگاه سازند و انان را به سمت حضور پر شور هدایت کنند.

در همین راستا، این    رسانه   قصد دارد بدون جانبداری، از هم اکنون ، آرام ارام فضای پیرامونی را به سمت انتخاباتی پر شور، سالم و آگاهانه هدایت کند.

از گوشه و کنار حوزه جنوب استان بوشهر زمزمه هایی مبنی بر اعلام امادگی برخی از نخبگان و فرهیختان این منطقه، جهت حضور در انتخابات پیش رو به گوش می رسد.

شنیده ها حاکی از ان است، غلامحسین حیدری، شهردار سابق بندر سیراف، قصد حضور در انتخابات( مجلس) پیش رو را دارد. در گفتگوی کوتاه تلفنی خبرنگار این رسانه  با غلامحسین حیدری، وی این موضوع را تایید نمود.

غلامحسین حیدری، شهردار سابق سیراف، هم اکنون دانشجوی دکترای تخصص حقوق غمومی است. وی هفته گذشته از سمت خود( شهردار سیراف) استعفا داد تا خود را برای انتخابات پیش رو آماده کند./ ثلاث 

[کد خبر:AJ28628]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ زندگی در تار و پودِ تنبور

تصاویر/ زندگی در تار و پودِ تنبور

 زندگی در تار و پودِ تنبور

برداشت طلای سرخ در دامنه های زاگرس/تصاویر

برداشت طلای سرخ در دامنه های زاگرس/تصاویر

برداشت طلای سرخ در دامنه های زاگرس

جدیدترین مطالب