01352941.jpg

 

 

پس از آنکه سایت آینه جم طی یادداشتی انتقادی از فرماندار جم خواست تا به موضوع  میزبانی شهرستان از مسابقات لیگ‌برتر قوتبال ورود کنند وی با گذشت یک روز نشستی در همین خصوص در فرمانداری جم تشکیل داد.
 
اما همین نشست خود موجب شد تا سوالاتی در ذهن متبادر شود. نتیجه ای که از دل آن چند موضوع بیرون آمد.
 
نکته اول: عکسی که از این نشست در رسانه ها منتشر شد خیلی توی ذوق می زد. حاضران تصویر: فرماندار جم، معاون عمرانی فرماندار، رییس هییت فوتبال، مشاور امور روحانیت فرماندار! ، رییس کانون هواداران پارس جم، رییس دفتر نماینده مجلس در جم، دو خبرنگار و چند بشقاب بیسکویت اضافه!
 
 
جای خالی چند نفر: معاون سیاسی امنیتی فرماندار، رییس اداره ورزش و جوانان، نماینده یگان ویژه یا نیروی انتظامی، شهردار جم،  رئیس شورای شهر جم ، نمایندگان شرکت پالایش فجر جم و‌ سازمان منطقه ویژه پارس جنوبی !
 
از بشقاب های اضافه آنطور بر می آید که افرادی دیگر هم دعوت بوده اند که حضور نیافته اند یا اصلا ممکن است نفراتی که نام بردیم دعوت هم نبوده اند!
 
نکته جالت تر آنکه تمام نشست های دیگر فرماندار که در دفتر وی برگزار می شده از هیچ خبرنگاری دعوت نمی شد اما چرا برای اولین بار از خبرنگاران دعوت شده هم جای سوال دارد هرچند که امیدواریم نه در همه نشست که در اغلب آنها دعوت شوند و‌به‌همین جلسه بسنده نشود! 
 

IMG_20190620_101446_132.jpg

 
 
 
و‌اما بعد؛
 
 فرماندار جم در این نشست گفتند: نشست استاندار و نماینده مجلس با شرکت های پتروشیمی ها در تهران سازنده و مطلوب بود و تفاهماتی برای حمایت از تیم پارس جنوبی جم انجام شد.
 
اما جناب فرماندار نگفتند علت عدم حضور ایشان در این نشست چه بوده و چرا فرماندار عسلویه در همین نشست دعوت شده بود؟ مگر نباید از فرماندار جم که تیم برای شهرستان وی است دعوت صورت بگیرد؟
 
وی‌همچنین گفتند: دوربین های مدار بسته ورزشگاه تختی افزایش می یابد تا امنیت به نحو مطلوب تری برقرار شود.
 
اقدام بسیار خوبی که امیدواریم با تلاش فرماندار محترم قبل از آغاز لیگ برتر عملی شود.
 
محمد حسینی در خصوص نصب صندلی های ورزشگاه بیان کردند: نگرانی خاصی در مورد صندلی گذاری ورزشگاه وجود ندارد. صندلی گذاری در ورزشگاه های کوچک مزایا و معایبی دارد که باید هر دو دیده شود. قطعا صندلی گذاری کار زمان بری است اما خللی در میزبانی ایجاد نخواهد کرد.
 
اما فرماندار محترم نگفتند به چه دلیل نگرانی خاصی وجود ندارد؟! آیا صندلی ها خریداری شده؟ یا پیمانکار مشخص شده است؟ و یا ...؟!
 
نگرانی از آن بابت است که این فصل پشت این قضیه مصوبه کمیسیون تامین نظم و امنیت مسابقات ورزشی شورای امنیت کشور است نه مصوبات سازمان لیگ برتر! فکر می کنم آقای فرماندار فرق این دو سازمان و الزامات مصوباتش را به‌خوبی درک می کنند!
 
 عکس : تاورتا 
[کد خبر:AJ28681]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


دیدگاه‌ها   

0 # علی 1398-03-31 00:46
۱-کار فرمانداری تیم داری نیست
۲-بعد از فشارهای سایت شما اینکار انجام نشده بلکه مدت هاست که مشکلات در حال پیگیری است گرچه بعد از آن از طرف سایت های شهرستان کارهای انجام شده به نام نماینده مجلس و شورا زده می شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ زندگی در تار و پودِ تنبور

تصاویر/ زندگی در تار و پودِ تنبور

 زندگی در تار و پودِ تنبور

برداشت طلای سرخ در دامنه های زاگرس/تصاویر

برداشت طلای سرخ در دامنه های زاگرس/تصاویر

برداشت طلای سرخ در دامنه های زاگرس

جدیدترین مطالب