00000000000000000000000000000ndex.jpg

 

 

آینه جم:  جدیدترین اخبار و شنیده های انتخاباتی استان بوشهر
 
به گزارش خبرنگار آینه جم؛  انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بنا بر توافق میان شورای نگهبان و وزارت کشور دوم اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود، یعنی کمتر از هفت ماه دیگر مردم ایران اسلامی پای صندوق‌های رای می روند تا نمایندگان خود را راهی بهارستان کنند. متولیان امر نیز از مدت‌ها پیش برای برگزاری انتخاباتی پرشور برنامه ریزی کرده و در حال تلاش هستند ؛ افراد و گروه ها نیز سعی می کنند خود را برای انتخابات آماده کنند این رسانه به صورت هفتگی جدیدترین اخبار و شنیده های انتخاباتی استان بوشهر را منتشر می کند: 
 
 
حداقل سن برای داوطلبی نمایندگی مجلس ۳۰ و حداکثر سن برای آنان ۷۵ سال تمام اعلام شد. مدیرکل انتخابات وزارت کشور با اعلام این مطلب گفته: ملاک محاسبه آن صرفا تاریخ تولد اولیه ثبت شده در شناسنامه رسمی است.
 
 
 
برو بیای کاند‌‌‌ید‌‌‌اها د‌‌‌ر مجالس شاد‌‌‌ی و عزا روز به روز داغ تر می شود.براین اساس، نشست‌ های شبانه، حضور د‌‌‌ر مجالس شاد‌‌‌ی و عزا، ارسال پیامک، برپایی سفره‌ های غذا و یا کنار گذاشتن ارقام درشت برای تبلیغات، نمایی از تحرکات زیرپوستی کاند‌‌‌ید‌‌‌اهای احتمالی مجلس یازد‌‌‌هم است.انتخابات مجلس شورای اسلامی د‌‌‌ر حالی کمتر از ۷ ماه د‌‌‌یگر برگزار می ‌شود‌‌‌ که از هم‌ اینک چهره‌ ها و افراد‌‌‌ فعال به هر طریقی و با روش ‌ها و شیوه‌ های مختلف از فرصت باقی ماند‌‌‌ه برای معرفی و حضور د‌‌‌ر صند‌‌‌لی ‌های سبز مجلس استفاد‌‌‌ه می ‌کنند‌‌‌ د‌‌‌ر حالی‌، تبلیغات زود‌‌‌ هنگام د‌‌‌اوطلبان ممنوع اعلام شده است.
 
 
 
 
سکینه   الماسی در پاسخ به سوالی درباره وضعیت انتخاباتی خود گفت: برای اظهار نظر کردن درمورد انتخابات مجلس شورای اسلامی  زود است، من  با تشکیل کارگروه ها  تلاش کردم مشکلات حوزه انتخابیه ام را رفع کنم و کارهای بزرگی انجام شده است و به نظرم  باید  مردم به عملکرد من نمره بدهند.
 
 
 
محمدباقر  سعادت نماینده دشتستان در خصوص حضور مجدد برای انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی گفت: برای حضور در انتخابات هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌ام، افرادی که نماینده مردم نیستند، جلسات انتخاباتی را شروع کرده‌اند و بنده هم طبق قانون می‌توانم در روستاها و شهرها برای با اقشار مردم دیدار داشته باشم.
 
 
 
حدود 4 ماه تا شروع ثبت نام از داوطلبان وکالت مردم برای مجلس یازدهم، در شهرستان دشتی علاوه بر شهریاری نماینده دشتی و تنگستان، پورفاطمی نماینده سابق، رزمی نژاد، زینبی و دولاح از جمله کسانی هستند که نام آنها در محافل به عنوان کاندیدای انتخابات مجلس بازگو می شود.
 
 
 
اسامی رابطین استان‌های شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان اعلام شد و عبدالرسول عمادی به عنوان رابط استان بوشهر تعیین گردید. معاون سابق وزیر آموزش و پرورش و مدیرکل اسبق این اداره کل در بوشهر و خوزستان از سوابق عمادی است.
 
 
 
نمی توانم جوابی بدهم! 
عبدالصمد نجفی مدیر عامل شرکت فجر جم در نشست خبری  در پاسخ به سوال خبرنگار سایت آینه جم  که : آیا کاندیدای مجلس از حوزه کازرون می شود ؟ گفته نمی توانم جوابی بدهم!.
گفتنی است نجفی در دوره قبل ؛ نفر دوم انتخابات از حوزه انتخابیه کازرون شد.
 
 
 
از شما چه پنهان اغراق درباره درجات علمی نمایندگان به اوج خود رسیده است. گویا هرچه به انتخابات نزدیک تر می شویم، این درجات هم افزایش می یابد.
 
 
 
سید حسین جعفری عضو شورای مرکزی حزب مردم سالاری ایران با بیان اینکه از سال ۹۴ به فکر شرکت در انتخابات بوده ام رسما در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه دشتستان اعلام کاندیداتوری کرد.
این چهره اصلاح طلب استان گفت: جهت ورود به عرصه انتخابات با برند مردم سالاری و با بهره گیری از ظرفیت عظیم سادات وارد کارزار انتخابات خواهم شد،  سابقه خانوادگی و مورد وثوق ورجوع مردم و امانت داری مردم وسابقه سه دهه علمی دانشگاهی سیاسی فرهنگی مطبوعاتی هنری واجتماعی رسانه ای وروزنامه نگاری ابزارابنجانب برای دفاع ازحقوق مردم دلاور سرافرازومظلوم دشتستان خواهدبود.
 
 
در آستانه انتخابات، نمایندگی حزب با برخی تشکل ها تحت عنوان "جبهه" در حال دریافت مجوز از وزارت کشور هستند. در این راستا چنین تشکل هایی نیز اخیرا در فضای مجازی استان نسبت به صدور بیانیه و فعالیت های اطلاع رسانی اقدام کرده اند، درحالی که هنوز روال صدور مجوز آنها در وزارت کشور یا معرفی نمایندگان شان به استانداری طی نشده است.
 
 
 
زهرا نوری بنیانگذار ورزش بانوان شهرستان کنگان رسما جهت شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه جنوب استان بوشهر اعلام کاندیداتوری کرد.
زهرا نوری دارای مدرک تحصیلی  کارشناسی ارشد تربیت بدنی  و مسئول ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان کنگان قصد دارد کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شود.
در همین راستا  زهرا نوری در گفتگو با چغادک نیوز ضمن تائید خبر حضور خود در عرصه انتخابات اظهار داشت: از اسفندماه سال گذشته تصمیم گرفتم در عرصه انتخابات مجلس حوزه جنوب استان شرکت نمایم و هم اکنون با توکل بر خدا و همراهی دوستان در حال رایزنی و فعالیت جهت جلب آراء مردمی می باشم.
 
 
 
 پیش بینی ها از عدم انتخاب اکثریت مجلس دهم در انتخابات اسفندماه حکایت دارد. برخی عقده دارند فعالیت گسترده تر برخی نمایندگان استان طی هفته های اخیر در فضای اطلاع رسانی نیز محصول همین نوع پیش بینی است تا شاید بتوانند مجددا افکار عمومی را با خود همراه کنند.
 
 
 
علی  آذربان یکی از کاندیداهای حوزه دشتستان در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی می باشد که عنوان داشته است جهت جلب آراء مردمی از سال ۹۶ تا کنون بیش از هزار نشست خانگی را برگزار کرده است
 آذربان دانشجوی دکتری حقوق عمومی و از مدیران عالی بازنشسته نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که سوابق ورزشی، فرهنگی و جهادی را در کارنامه خود دارد قصد دارد کاندیدای  انتخابات مجلس شود.
در همین راستا علی آذربان در گفتگویی ضمن تائید خبر حضور خود در عرصه انتخابات اظهار داشت: از ۱۵ تیرماه سال ۱۳۹۶ تصمیم خود را جهت شرکت در انتخابات حوزه دشتستان نهایی کردم و نشست های خانگی بسیاری برگزار نموده ام.
[کد خبر:AJ29156]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


دیدگاه‌ها   

0 # كنگانی 1398-05-21 00:07
ضمن احترام به توانایی های خانم نوری در عرصه ورزش ، کاندیدای مجلس باید توانایی ها و ویژگی های فرا شهرستانی داشته باشند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # سلام 1398-05-21 01:08
اقای اذربان خلاف قانون انتخابات عمل کرده و کسی که زودتر از موعد تبلیغات میکند متخلف است و نمیتواند نماینده خوبی برای ملت باشد و مشخصا در دوره نمایندگی خلاف عمل میکند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # فرهاد 1398-05-22 22:09
رای ما مردم جنوب فقط خانم دکتر الماسی این نماینده شجاع و تلاشگر است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # عبدیان 1398-05-23 10:05
رای مردم جنوب فقط خانم دکتر الماسی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # فاطمه 1398-05-25 16:30
فقط دکتر رضوی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # محسن 1398-05-26 01:01
رای جنوب فقط دکتر رضوی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # محمد 1398-05-27 11:00
می خواهم بدانم در بیدخون هم کسی به ایشان رای می دهد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # از بوشهر 1398-05-27 11:02
کسی که اطلاعی از وضعیت اینده و رای مردم نداشته باشد به درد نمایندگی نمی خورد رای مردم جنوب خانم دکتر الماسی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # از شرکت های عسلویه 1398-05-30 08:27
بعضی ها اطلاع ندارند که می خواهند کاندید مجلس شوند حتی نزدیکانشان هم رای به خانم دکتر الماسی می دهند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # پارس جنوبی 1398-06-02 16:39
فقط دکتر رضوی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # محمد 1398-06-05 08:57
این اقای رضوی چه مدرکی دارد دیپلم است لیسانس است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

ارز آوری چند روستا با خیارشور/تصاویر

ارز آوری چند روستا با خیارشور/تصاویر

ارز آوری چند روستا با خیارشور

برداشت خرما از روستای کنارو بندرعباس/تصاویر

برداشت خرما از روستای کنارو بندرعباس/تصاویر

برداشت خرما از روستای کنارو بندرعباس

گزارش تصویری گردهمایی عصر عاشورا جم

گزارش تصویری گردهمایی عصر عاشورا جم

  آینه جم؛ گزارش تصویری...

جدیدترین مطالب