آینه جم: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: شرور سابقه‌دار و سارق مسلح جاده‌های دشتی دستگیر شد.
به گزارش آنیه جم:  سردار حیدر عباس‌زاده ظهر شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برنامه‌های بسیار خوبی در زمینه مقابله با وقوع جرایم و همچنین افزایش کشفیات جرایم در استان بوشهر داریم و طرح‌های خوبی در دست اجرا است.
 
فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگری یک شرور سابقه‌دار در شهرستان دشتی خبر داد و اضافه کرد: این فرد شرور با تهدید اسلحه یک دستگاه خودرو را در محور کاکی به خورموج به سرقت برده بود که با تلاش پلیس شناسایی و دستگیر شد.
 
عباس زاده ادامه داد: در دهمین روز دیماه سال جاری فردی به پلیس مراجعه و از سرقت مسلحانه خودرو خود در زیر پل «مند» به‌وسیله یک دستگاه موتورسیکلت سه ترکه خبر داد.
 
وی خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت موضوع تیم ویژه‌ای از کارآگاهان پلیس آگاهی با تمرکز به روی این پرونده هویت سارق اصلی و سرکرده باند بنام «ع، ز» شناسایی که پس از اقدامات متعدد پلیسی و اطلاعاتی شب گذشته مخفیگاه این شرور در یکی از روستاهای شهرستان دیر شناسایی و محاصره شد.
 
عباس‌زاده افزود: متهم شرور که به سلاح کلاش مسلح بود قصد مقاومت داشت ولی با سرعت عمل پلیس و شلیک‌های متعدد، متهم دستگیر و یک قبضه اسلحه کلاش به همراه یک تیغه خشاب و ۱۰ تیر فشنگ مربوطه از وی کشف شد.
 
وی گفت: متهم دستگیر شده ضمن اعتراف به بزه انتسابی، چندین فقره سابقه شرارت و سرقت مسلحانه در سالهای ۹۲ و ۹۳ دارد و تحقیقات در خصوص اعمال مجرمانه این فرد توسط پلیس آگاهی شهرستان دشتی با هماهنگی مرجع قضایی ادامه دارد.
[کد خبر:AJ20007]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تماشاگران در جام جهانی ۲۰۱۸

تماشاگران در جام جهانی ۲۰۱۸

تماشاگران در جام جهانی ۲۰۱۸

 تصاویر منتخب از شادی مردم پس از پیروزی مقابل مراکش

تصاویر منتخب از شادی مردم پس از پیروزی مقابل مراکش

شادی مردم پس از پیروزی مقابل مراکش

 تصاویر : شور و شوق هواداران تیم ملی فوتبال ایران در روسیه

تصاویر : شور و شوق هواداران تیم ملی فوتبال ایران در روسیه

هواداران تیم ملی فوتبال ایران در روسیه

جدیدترین مطالب