تصادف

«آینه جم»؛چهار دانش‌آموز، راننده و یک سرنشین که بر اثر واژگونی خودرو سرویس مدرسه دچار حادثه شده بودند، به بیمارستان شهید گنجی برازجان و خلیج فارس بوشهر انتقال یافتند.

به گزارش «آینه جم»؛سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان اظهار داشت: خودرو سرویس دانش آموزان دبیرستان دخترانه طوبی شهر تنگ ارم در هنگام برگشت به منزل، بر اثر سرعت غیر مجاز و عدم توجه به جلو، دچار حادثه شد و خودرو واژگون شد.

ماریا خویش دوست اضافه کرد: در این حادثه چهار دانش‌آموز دبیرستانی، راننده و یک نوزاد شش ماهه که فرزند راننده خودرو بوده است، دچار مصدومیت از ناحیه سر، پا و دست شده‌اند.

وی افزود: با تماس یکی از شهروندان، آمبولانس مرکز خدمات جامع سلامت تنگ ارم به محل حادثه اعزام و برای درمان و مراقبت‌های اولیه به مرکز درمانی شهر تنگ ارم انتقال یافتند.

خویش‌دوست ادامه داد: پس از اقدامات و بررسی های کلینیکی توسط پزشکان شیفت، توسط دو آمبولانس مرکز خدمات جامع سلامت تنگ ارم و اورژانس جاده‌ای به بیمارستان شهید گنجی برازجان انتقال یافتند.

وی گفت: سه تن از دانش آموزان، راننده خودرو و نوزاد شش ماهه تحت درمان در بیمارستان شهید گنجی هستند و حال آنها رو به بهبود و مساعد اعلام شده است.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: یک دانش آموز دختر به دلیل کاهش هوشیاری و صدمه به سر برای مراقبت‌های ویژه به بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر انتقال یافت.

خویش دوست تصریح کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی باید مجموعه‌های آموزشی را برای سرویس مدارس تهیه کند و در اختیار خانواده‌ها و رانندگان قراردهد که محتوای آن شامل اصول شهروندی، نحوه برخورد با ترافیک، نحوه برخورد رانندگان با دانش آموزان و همچنین ارتباط متقابل دانش آموزان و اولیا با رانندگان باشد.

[کد خبر:AJ23082]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تماشاگران در جام جهانی ۲۰۱۸

تماشاگران در جام جهانی ۲۰۱۸

تماشاگران در جام جهانی ۲۰۱۸

 تصاویر منتخب از شادی مردم پس از پیروزی مقابل مراکش

تصاویر منتخب از شادی مردم پس از پیروزی مقابل مراکش

شادی مردم پس از پیروزی مقابل مراکش

 تصاویر : شور و شوق هواداران تیم ملی فوتبال ایران در روسیه

تصاویر : شور و شوق هواداران تیم ملی فوتبال ایران در روسیه

هواداران تیم ملی فوتبال ایران در روسیه

جدیدترین مطالب