تصادف

«آینه جم»؛چهار دانش‌آموز، راننده و یک سرنشین که بر اثر واژگونی خودرو سرویس مدرسه دچار حادثه شده بودند، به بیمارستان شهید گنجی برازجان و خلیج فارس بوشهر انتقال یافتند.

به گزارش «آینه جم»؛سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان اظهار داشت: خودرو سرویس دانش آموزان دبیرستان دخترانه طوبی شهر تنگ ارم در هنگام برگشت به منزل، بر اثر سرعت غیر مجاز و عدم توجه به جلو، دچار حادثه شد و خودرو واژگون شد.

ماریا خویش دوست اضافه کرد: در این حادثه چهار دانش‌آموز دبیرستانی، راننده و یک نوزاد شش ماهه که فرزند راننده خودرو بوده است، دچار مصدومیت از ناحیه سر، پا و دست شده‌اند.

وی افزود: با تماس یکی از شهروندان، آمبولانس مرکز خدمات جامع سلامت تنگ ارم به محل حادثه اعزام و برای درمان و مراقبت‌های اولیه به مرکز درمانی شهر تنگ ارم انتقال یافتند.

خویش‌دوست ادامه داد: پس از اقدامات و بررسی های کلینیکی توسط پزشکان شیفت، توسط دو آمبولانس مرکز خدمات جامع سلامت تنگ ارم و اورژانس جاده‌ای به بیمارستان شهید گنجی برازجان انتقال یافتند.

وی گفت: سه تن از دانش آموزان، راننده خودرو و نوزاد شش ماهه تحت درمان در بیمارستان شهید گنجی هستند و حال آنها رو به بهبود و مساعد اعلام شده است.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: یک دانش آموز دختر به دلیل کاهش هوشیاری و صدمه به سر برای مراقبت‌های ویژه به بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر انتقال یافت.

خویش دوست تصریح کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی باید مجموعه‌های آموزشی را برای سرویس مدارس تهیه کند و در اختیار خانواده‌ها و رانندگان قراردهد که محتوای آن شامل اصول شهروندی، نحوه برخورد با ترافیک، نحوه برخورد رانندگان با دانش آموزان و همچنین ارتباط متقابل دانش آموزان و اولیا با رانندگان باشد.

[کد خبر:AJ23082]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

 دیدار دوستانه فوتبال جوانان دختر ایران و اردن (عکس)

دیدار دوستانه فوتبال جوانان دختر ایران و اردن (عکس)

دیدار دوستانه فوتبال جوانان دختر ایران و...

لذت شنا در جزیره کمتر شناخته شده ایران/تصاویر

لذت شنا در جزیره کمتر شناخته شده ایران/تصاویر

لذت شنا در جزیره کمتر شناخته شده ایران

جدیدترین مطالب