آینه جم: دولت برای جبران شرایط اقتصادی و معیشتی جامعه، در آبان ماه وعده توزیع بسته حمایتی و فوق العاده جبرانی برای کارمندان، کارگران و اقشار کم درآمد را مطرح کرد تا بخشی از تنگی معیشتی آن ها جبران شود. 

به گزارش «آینه جم»؛ براساس مصوبه هیئت دولت مقرر شد پنج گروه مشمول بسته حمایتی قرار گیرند که به گفته مدیرکل تعاون، کار و رفاه استان، برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی این کار انجام شد و با توجه به بعد خانوار، مبالغی به حساب آنها واریز شد.

حمیدرضا پناه افزود: همچنین هفته برای مستمری بگیران تامین اجتماعی بسته حمایتی به مبلغ 200 هزارتومان به حساب سرپرست خانوار واریز شد و قرار است دو مرحله دیگر تا پایان سال پرداخت شود.

وی درباره عدم واریز این مبلغ به حساب گروههای بعدی نظیر بازنشستگان کشوری، کارگران و کارمندان که درآمد زیر 3 میلیون تومانی دارند اظهار داشت: برای کارگران، مشاغل آزاد و روستاییان با درآمد زیر سه میلیون تومان جمع آوری اطلاعات به طور کشوری در حال انجام است ولی نهایی نشده است.

به گفته این مقام مسئول، چون جمع آوری اطلاعات بطور متمرکز است، نمی توان آماری از مشمولان دریافت کننده بسته حمایتی در استان ارائه داد.

[کد خبر:AJ26993]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


دیدگاه‌ها   

+1 # احمد 1397-10-17 09:57
ما کارمندان جهاد کشاورزی که 95 درصد حقوق کارکنان زیر 3 میلیون و حتی 2 میلیون است این بسته را تا تاریخ 1397/10/17 نگرفته ایم پس این بسته کو؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

کمر خمیده؛ صبح تا غروب در شالیزار/تصاویر

کمر خمیده؛ صبح تا غروب در شالیزار/تصاویر

کمر خمیده؛ صبح تا غروب در شالیزار

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری/تصاویر

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری/تصاویر

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری

جدیدترین مطالب