آینه جم: کاپیتان تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت:مسؤولان هر چه سریع‌تر برای حل مشکلات مالی تیم ورود کنند و فکری اساسی برای حل مشکلات تیم کنند، پارس جنوبی علی رغم همه مشکلات نماینده شایسته فوتبال استان بوشهر در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال است.

به گزارش آینه جم ؛ محمد نوری بازیکن پارس جم امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان جم، اظهار داشت: تیم فوتبال پارس جنوبی جم نماینده استان بوشهر در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور است و با توجه به موقعیت شهرستان جم در نزدیکی شهرهای استان فارس و هرمزگان از این استان‌ها نیز هوادار دارد.

کاپیتان تیم فوتبال پارس جنوبی جم افزود: تیم ما نماینده جنوب کشور در لیگ برتر است و هواداران زیادی داریم و در حال حاضر با توجه به مشکلات مالی که در تیم وجود دارد انتظار داریم تا مسؤولان استانی به فکر تیم باشند و برای حل مشکلات اقدام فوری انجام دهند.

وی بیان کرد: مسؤولان هر چه سریع‌تر برای حل مشکلات مالی تیم ورود کنند و فکری اساسی برای حل مشکلات تیم کنند، پارس جنوبی علی‌رغم همه مشکلات نماینده شایسته فوتبال استان بوشهر در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال است.

نوری با اشاره به دیدار هفته هفدهم لیگ برتر اظهار داشت: در بازی آینده باید در برابر نفت مسجد سلیمان قرار بگیریم و امیدواریم با حل مشکلات به‌توانیم نتایج خوبی را در این بازی بیرون از خانه به‌دست آوریم و هواداران‌مان را شاد کنیم.

[کد خبر:AJ27440]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

گلوگاه، مهد انجیر ایران/تصاویر

گلوگاه، مهد انجیر ایران/تصاویر

گلوگاه، مهد انجیر ایران

تصاویر/ جشن چله تابستان در کرمانشاه

تصاویر/ جشن چله تابستان در کرمانشاه

تصاویر/ جشن چله تابستان در کرمانشاه

اوقات فراغت به روایت کودکان روستا/تصاویر

اوقات فراغت به روایت کودکان روستا/تصاویر

اوقات فراغت به روایت کودکان روستا

جدیدترین مطالب