اینه جم: رئیس سازمان بهزیستی کشور در کنگان گفت: خبرهای خوبی برای مدجویان بهزیستی در راه است.

به گزارش آینه جم، مجتمع معلولین کلید بهشت کنگان در هشتمین روز از دهه مبارک فجر میزبان معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی(رئیس سازمان بهزیستی کشور) بود. در این بازدید منتظر شبر، سرپرست دفتر امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور ، مدیرکل بهزیستی استان بوشهر، رئیس بهزیستی شهرستان کنگان و معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری کنگان، دکتر وحید قبادی دانا را همراهی کردند .

دکتر قبادی دانا که برای جلسه شورای اداری راهی مرکز استان شد گفت: خبرهای خوبی برای مددجویان بهزیستی در راه است که پس از جلسه شورای اداری اعلام خواهد شد.

گفتنی است که معاونت محترم وزیر، صبح جمعه به همراه هیئت همراه و مسئولین استانی و شهرستان عسلویه از مرکز سرپناه شبانه سرای امید عسلویه نیز بازدید کرد. جزئیات بیشتر متعاقبا اعلام خواهد شد.

مجتمع شبانه روزی معلولین کنگان هم اکنون شامل سه مرکز نگهداری و توانبخشی افراد معلول و کم توان ذهنی در گروه سنی پسران بالای ۱۴ سال( که بعنوان تنها مرکز استان است)، مرکز دختران بالای ۱۴ سال و مرکز بچه های زیر ۱۴ سال میباشد .

هم اکنون حدود ۱۴۰ نفر مددجو در این مجتمع بستری هستند و ۴۰ نفر مشغول خدمات رسانی به این عزیزان می باشند .

در این مراکز حدود ۶۰ درصد هزینه ها را دولت از طریق سازمان بهزیستی و ۴۰ درصد سهم خانواده میباشد ولی  با توجه به اینکه حدود ۵۷ نفر از این مددجویان، مجهول الهویه و بی سرپرست هستند و توانایی مشارکت در هزینه ها را ندارند ، می طلبد عزیزانی جهت حمایت یاری رسان در این زمینه باشند .

عکس: رضا زیارتی. زینب صفایی/ ثلاث

[کد خبر:AJ27441]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

گلوگاه، مهد انجیر ایران/تصاویر

گلوگاه، مهد انجیر ایران/تصاویر

گلوگاه، مهد انجیر ایران

تصاویر/ جشن چله تابستان در کرمانشاه

تصاویر/ جشن چله تابستان در کرمانشاه

تصاویر/ جشن چله تابستان در کرمانشاه

اوقات فراغت به روایت کودکان روستا/تصاویر

اوقات فراغت به روایت کودکان روستا/تصاویر

اوقات فراغت به روایت کودکان روستا

جدیدترین مطالب