نشست مشترکی بین مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم و رییس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر و رئیس بیمارستان توحید جم جهت هماهنگی در راستای اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون صورت پذیرفت.

به گزارش آینه جم به نقل از  روابط عمومی بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر،در این نشست،احمد قاسمی،رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم عنوان داشت: این طرح نیازمند همکاری بین بخشی می باشد و شبکه بهداشت و درمان شهرستان،به تنهایی قادر به انجام ان نخواهد بود.

وی افزود: در این طرح، گروه هدف، افراد بالای 30 سال و زنان باردار و افراد دارای مشکل کلیوی هستند که تلاش می شود افرادی که دارای بیماری فشار خون هستند شناسایی و تحت مراقبت قرار گیرند.

قاسمی اضافه نمود: عامل اصلی مرگ و میر در بیماری های قلبی و عروقی، عدم کنترل فشار خون می باشد که می توان با اصلاح سبک زندگی تا حدود زیادی بیماری فشارخون را کنترل کرد.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم بیان داشت:افراد بالای 30سال می توانند با مراجعه به کلیه مراکز خدمات جامع سلامت، پایگاه های سلامت و خانه های بهداشت شهرستان جم نسبت به اندازه گیری فشار خون خود اقدام کنند تا از آسیب های جبران ناپذیر آن پیشگیری کنند.

در پایان جلسه،دکتر مهرداد حسین زاده،ریاست بهداشت و درمان صنعت نفت استان بوشهر قول هرگونه همکاری در جهت اجرای این طرح را دادند و مقرر گردید بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر با راه اندازی ۳ پایگاه ثابت در این طرح ملی ، همکاری نماید.

جلسه رئیس شبکه بهداشت جم 1

جلسه رئیس شبکه بهداشت جم

[کد خبر:AJ28431]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

کمر خمیده؛ صبح تا غروب در شالیزار/تصاویر

کمر خمیده؛ صبح تا غروب در شالیزار/تصاویر

کمر خمیده؛ صبح تا غروب در شالیزار

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری/تصاویر

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری/تصاویر

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری

جدیدترین مطالب