پارس جنوبی جم پانزدهمین تیم دوران مربیگری فراز کمالوند در فوتبال ایران محسوب می‌شود.

 

به گزارش "آینه جم "، فراز کمالوند سرمربی جوان و باتجربه فوتبال ایران که روز شنبه با عقد قراردادی دو ساله هدایت پارس جنوبی جم را برعهده گرفت، برای شانزدهمین بار به عنوان سرمربی روی نیمکت یک تیم ایرانی می‌نشیند.


کمالوند که دوران مربیگری‌اش را از 19 سالگی در جوانان پاس آغاز کرد از سال 1380 وارد دنیای مربیگری لیگ حرفه‌ای شد و کارش را با استقلال اهواز استارت زد. این مربی 43 ساله بعد از استقلال اهواز در تیم‌های ابومسلم خراسان، برق تهران، پیام مشهد، سرخ‌پوشان، شیرین‌فراز کرمانشاه، صنایع اراک، تراکتورسازی تبریز، پاس همدان، شهرداری تبریز، گسترش فولاد تبریز، نفت ابادان، گل ریحان البرز و آلومینیوم اراک فعالیت کرد و حالا هدایت پارس جنوبی جم را برعهده گرفته است.


سرمربی جدید پارس جنوبی در دوران سرمربیگری با استقلال اهواز، شیرین فراز کرمانشاه، تراکتورسازی تبریز، شهرداری تبریز موفق شد به لیگ برتر صعود کند و همچنین با تیم‌های صنعت نفت آبادان و گسترش فولاد بهترین نتایج تاریخ این دو تیم را در لیگ برتر به دست آورد. او حالا امید دارد در بیست و چهارمین سال مربیگری اش بتواند روزهای خوبی را در کنار مردم شهرستان جم سپری کند و افتخاری دیگر به دست آورد.

[کد خبر:AJ28577]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ زندگی در تار و پودِ تنبور

تصاویر/ زندگی در تار و پودِ تنبور

 زندگی در تار و پودِ تنبور

برداشت طلای سرخ در دامنه های زاگرس/تصاویر

برداشت طلای سرخ در دامنه های زاگرس/تصاویر

برداشت طلای سرخ در دامنه های زاگرس

جدیدترین مطالب