مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی از پرداخت رقم های میلیاردی به بازیکنانش گلایه کرد.
 
به گزارش "آینه جم "، تیم پارس جنوبی جم که سال گذشته با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می کرد، امسال مجبور به کاهش بودجه خود برای حضور در لیگ نوزدهم شده و به همین خاطر پیش بینی می شود تعداد زیادی از نفرات این تیم جدا شوند.
 
 
بهرام رضاییان مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی در این باره به فارس گفته است: «احمد گوهری، سعید محمدی‌فر و مجید علیاری از جمع ما جدا شده‌اند و حسین پورامین و ابراهیم صالحی نیز از برخی باشگاه‌ها مثل پیکان، گل‌گهرسیرجان و فولاد خوزستان پیشنهاد دارند. پیشنهادهای مالی قابل توجهی به این بازیکنان داده شده است که باشگاه ما قادر به پرداخت چنین دستمزدهایی نیست. ما به بازیکنان قدیمی خود گفته‌ایم که ۳۰ درصد نسبت به فصل گذشته کمتر دستمزد می‌دهیم. این در حالی است که برخی باشگاه‌ها به برخی از بازیکنان ما پیشنهاد یک و نیم میلیارد تومانی داده‌اند.»
 
 
او ادامه داد: «تیم پارس جنوبی برای کسب مقام قهرمانی و یا گرفتن سهمیه آسیایی بسته نمی‌شود و ما با بودجه محدودی که داریم به دنبال حضوری خوب در لیگ برتر هستیم که بتوانیم با کمک هواداران‌مان در بین ۸ تیم اول جدول باقی بمانیم. واقعیت این است که فقط ۴یا ۵ تیم چنین می‌توانند چنین هزینه‌هایی انجام بدهند و به دنبال قهرمانی هستند یا اینکه سهمیه ایران در لیگ قهرمانان هستند و می‌خواهند از اعتبار فوتبال‌مان در اسیا دفاع کنند.»
 
 
رضاییان در بخش دیگری از حرف هایش گفت: « بودجه باشگاه ما در زمینه دستمزد بازیکنان و کادرفنی  نصف دستمزد مربیان مطرح خارجی در لیگ برتر است.»
[کد خبر:AJ28634]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

دست‌های خالی دریا/تصاویر

دست‌های خالی دریا/تصاویر

دست‌های خالی دریا

قو‌های مهاجر در فریدونکنار/تصاویر

قو‌های مهاجر در فریدونکنار/تصاویر

قو‌های مهاجر در فریدونکنار

تصاویر/ شکوفه‌های بهاری در یزد

تصاویر/ شکوفه‌های بهاری در یزد

شکوفه‌های بهاری در یزد

جدیدترین مطالب