آینه جم: مدیرعامل تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: این تیم اردوی پیش فصل خود را به مدت ۱۰ روز در سرعین استان اردبیل برگزار می کند.

به گزارش «آینه جم»؛ بهرام رضائیان افزود: این اردو پس از شروع تمرینات در جم از روز دهم آغاز می‌شود که در جریان این اردو چند بازی تدارکاتی نیز در دستور کار قرار گرفته است.

وی یادآورشد: تیم فوتبال پارس جنوبی جم بعد از شروع تمرینات خود در تاریخ اول تیرماه اردوی تدارکاتی ۱۰ روزه‌ای را در دستور کار خود قرار خواهد داد.

وی بیان کرد: سرمربی پارس جنوبی و دستیارانش نیز روز دوشنبه ۲۷ خرداد ماه از فوتبالیست‌های با استعداد بومی تست گیری می‌کنند.

رضائیان ادامه داد: این تست گیری از ساعت ۱۸:۳۰ روز دوشنبه ۲۷ خردادماه جاری در زمین چمن مصنوعی روستای شیرینو برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: بر اساس اعلام سرمربی پارس جنوبی همه فوتبالیست‌هایی که سن آنها بین ۲۰ تا ۳۰ سال است می‌توانند در این مرحله از تست گیری شرکت کنند.

رضائیان یادآور شد: هر بازیکنی بتواند نظر مساعد فراز کمالوند را جلب کند، برای حضور در فهرست بازیکنان پارس جنوبی جم در لیگ نوزدهم انتخاب خواهد شد.

وی گفت: مرتضی اسدی نیز به عنوان دستیار اول کمالوند در پارس جنوبی انتخاب شده که سابقه بازی در تیم‌های تراکتورسازی، گسترش فولاد و نفت آبادان را در کارنامه دارد.

رضائیان ادامه داد: اسدی مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایران در تیم‌های متعددی زیر نظر فراز کمالوند به عنوان بازیکن و مربی کار کرده است.
منبع:ایرنا

[کد خبر:AJ28640]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ زندگی در تار و پودِ تنبور

تصاویر/ زندگی در تار و پودِ تنبور

 زندگی در تار و پودِ تنبور

برداشت طلای سرخ در دامنه های زاگرس/تصاویر

برداشت طلای سرخ در دامنه های زاگرس/تصاویر

برداشت طلای سرخ در دامنه های زاگرس

جدیدترین مطالب