آینه جم : فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در یک عملیات فنی و اطلاعاتی ماموران انتظامی با همکاری دریابانی 620 کیلویی تریاک از سوداگران مرگ کشف شد.

به گزارش « آینه جم »؛ سردار خلیل واعظی اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان بوشهر پس از تلاش های شبانه روزی موفق شدند یک باند قاچاق مواد مخدر که به صورت حرفه ای در امر تهیه و توزیع مواد در استان های جنوبی فعالیت داشتند را شناسایی کنند.

وی با بیان اینکه پس از اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر مشخص شد، یک باند سازمان یافته و منسجم درصدد تخلیه یک محموله تریاک در سواحل بندر ریگ است.

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: با رصد اطلاعاتی مشخص شد قاچاقچیان مواد مخدر، محموله فوق را در یکی از جزایر اطراف بندر ریگ تخلیه و قصد دارند در فرصت مناسب به استان های همجوار انتقال دهند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: ماموران انتظامی شهرستان گناوه با همکاری پایگاه دریابانی با بازرسی محل موردنظر 22 گونی حاوی 62 بسته 10 کیلوگرمی تریاک به وزن 620 کیلوگرم را کشف کردند.

سردار واعظی تصریح کرد: یک فروند قایق موتوری و 2 دستگاه موتورسیکلت در این رابطه توقیف، یک متهم دستگیر و تلاش برای دستگیری سایر اعضای این باند ادامه دارد.

[کد خبر:AJ29072]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

جدیدترین مطالب