بنیانگذار ورزش بانوان شهرستان کنگان در حوزه جنوب استان کاندیدا می شود
 

به گزارش  آینه جم: شنیده های محافل سیاسی و فضای مجازی استان بوشهر حکایت از آن دارد که  زهرا نوری دارای مدرک تحصیلی  کارشناسی ارشد تربیت بدنی  و مسئول ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان کنگان قصد دارد در حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شود.

در همین راستا  زهرا نوری در گفتگو با چغادک نیوز ضمن تائید خبر حضور خود در عرصه انتخابات اظهار داشت: از اسفندماه سال گذشته تصمیم گرفتم در عرصه انتخابات مجلس حوزه جنوب استان شرکت نمایم و هم اکنون با توکل بر خدا و همراهی دوستان در حال رایزنی و فعالیت جهت جلب آراء مردمی می باشم.

وی با بیان اینکه در صورت ورود با برند مستقل وارد عرصه انتخابات خواهم شد ، عنوان کرد: نظر من نظر رهبری و نظام می باشد و در این راستا قشرهای مختلف اصلاح طلب و اصولگرا نیز با من دیدارهایی داشته اند.

نوری با اشاره به اینکه بنیانگذار ورزش بانوان در کنگان هستم، خاطر نشان کرد: در این راستا از ظرفیت های عظیم بانوان و همچنین طایفه خود که در سطح شهرستان کنگان، جم دیر و ریز می باشند بهره خواهم جست  و احتمال اینکه ۱۵ الی ۲۰ هزار رای را کسب نمایم بسیار زیاد است.

وی در جواب اینکه آیا به نفع کاندیدای خاصی کناره گیری خواهد کرد، گفت: هم اکنون در صحنه هستم ولی احیانا اگر فردی اصلح که لیاقت و صلاحیت لازم را داشته باشد و بتواند به نفع مردم انجام وظیفه نماید، پیدا شود به نفع وی کنار خواهم رفت.

[کد خبر:AJ29085]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

جدیدترین مطالب