«آینه جم»فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نشست با رده‌های سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: عاشورا به ما می‌آموزد با هیچ بهانه‌ای نمی‌توان در مقابل دشمنان از میدان جهاد خارج شد.

به گزارش «آینه جم»سردار سرلشکرپاسدار حسین سلامی در جمع کارکنان رده‌های مختلف سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان(ع) جایگاه بوشهر را در مبارزه علیه استعمار و استکبار را بسیار مهم دانست و تصریح کرد:بوشهر سرزمین مبارزه با استعمار است چراکه مردم این دیار صاحب، اندیشه، فرهنگ، تفکر، روحیه استعمار ستیزی، اعتقاد و ایمان واقعی هستند و  همواره  استان بوشهر محل دفن رویاهای استعمارگران  و دشمنان اسلام  بوده است.

نشست فرمانده کل سپاه با رده‌های سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر به روایت تصویر

وی،گورستان انگلیسی‌ها در شهر بوشهر را نشانه بارز استعمار ستیزی مردم بوشهر دانست و گفت: دست‌های آمریکایی‌های متجاوز در آبهای سرزمینی خلیج فارس در بوشهر بالا رفت و هیمنه آمریکا در بوشهر شکسته شد که نشان می‌دهد مردم این دیار رسالت خود در نبرد با دشمنان بزرگ به خوبی می‌شناسند.

در این آئین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر نیز آمادگی  این نیرو در اجرای ماموریت‌ها را اعلام و تصریح کرد: سپاه استان بوشهر در مقابله با دشمنان، استعمارگران و جهان استکبار دارای کارنامه درخشانی است که نشان از جایگاه این استان در عرصه استعمار و استکبار ستیزی است.

سردار علی رزمجو بیان کرد: دستاوردهای سپاه در عرصه‌های مختلف حکایت از آمادگی بالای این نیرو در حفاظت و حراست همه جانبه از میهن اسلامی و ارزش‌های آن است.

[کد خبر:AJ29364]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

پرورش زنبور عسل/تصاویر

پرورش زنبور عسل/تصاویر

پرورش زنبور عسل

برداشت گیلاس از باغات سامان/تصاویر

برداشت گیلاس از باغات سامان/تصاویر

برداشت گیلاس از باغات سامان

سفری آفرودی از آبی بیگلو تا لوندیل گیلان/تصاویر

سفری آفرودی از آبی بیگلو تا لوندیل گیلان/تصاویر

سفری آفرودی از آبی بیگلو تا لوندیل گیلان

جدیدترین مطالب