آینه جم:  بارش باران به همراه صاعقه‌های وحشتناک در جنوب استان بوشهر و به خصوص شهرستان جم آغاز شده و در حال حاضر مسیر جنوب بوشهر به استان‌های فارس و هرمزگان لغزنده گزارش شده است.

 

به گزارش آینه جم به نقل از  فارس   سامانه بارشی قدرتمندی از روز گذشته وارد استان بوشهر شده و هشدارهای سازمان هواشناسی حکایت از آب گرفتگی معابر و احتمال به وجود آمدن سیل در شهرهای این استان طی روزهای آینده دارد.

از دقایقی قبل رعد و برق‌های وحشتناکی در جنوب استان بوشهر و به خصوص مناطق کوهستانی شهرستان جم به وقوع پیوسته که تداوم آن احتمال ایجاد خسارت را به همراه خواهد داشت.

بارش باران و تندباد نیز از ساعاتی قبل در جنوب استان بوشهر آغاز شده است و مسیرهای جنوب استان بوشهر به استان فارس و استان هرمزگان نیز لغزنده گزارش شده است و رانندگان با سرعت آرام در حال عبور از محورها هستند و ترافیک روان است.

ظهر امروز بارش‌های شدیدی در شمال استان بوشهر به وقوع پیوست که مدارس برخی شهرها تعطیل اعلام شد. هنوز اطلاعیه‌ای در خصوص تعطیلی مدارس برای فردا صبح منتشر نشده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر از احتمال وقوع سیل طی روزهای آینده در استان بوشهر خبر داده و اعلام کرده دستگاه‌های مدیریت بحران استان بوشهر و نیروهای امدادی در آماده‌باش کامل قرار گرفته‌اند.

طبق گفته کارشناسان هواشناسی، این سامانه بارشی تا ظهر چهارشنبه مهمان استان بوشهر خواهد بود.

[کد خبر:AJ30153]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

برداشت گیلاس از باغات سامان/تصاویر

برداشت گیلاس از باغات سامان/تصاویر

برداشت گیلاس از باغات سامان

سفری آفرودی از آبی بیگلو تا لوندیل گیلان/تصاویر

سفری آفرودی از آبی بیگلو تا لوندیل گیلان/تصاویر

سفری آفرودی از آبی بیگلو تا لوندیل گیلان

زندگی گالش ها در مازندران/تصاویر

زندگی گالش ها در مازندران/تصاویر

زندگی گالش ها در مازندران

جدیدترین مطالب