بالاخره استقلال توانست از شهر جم با دست پر بازگردد.

به گزارش اینه جم، استقلال در شبی که هماهنگ تر و با برنامه تر از دیدارهای قبلیش ظاهر شد و چندین فرصت بزرگ گلزنی را نیز از دست داد، توانست مقابل میزبان خودش به برتری دست یابد و به رده ی دوم جدول رده بندی لیگ برتر صعود کند.


در این دیدار ابتدا و در دقیقه 26 علی کریمی روی پاس خوب شیخ دیاباته توانست دروازه ی فروزان را باز کند و تیمش را پیش بیندازد. در نیمه ی دوم و در حالیکه استقلال بخت های پرتعدادی برای گلزنی داشت، تنها یکبار و توسط شیخ دیاباته در دقیقه 62 توانست به گل برسد تا شاگردان مجیدی در مجموع با حساب 2 بر صفر از سد حریف خود بگذرند.


پیش از این دیدار و از زمانی که تیم پارس جنوبی به لیگ برتر صعود کرده است، این تیم دو بار در شهر جم پذیرای استقلال بوده که در هر دو دیدار موفق شده بود حریف نامی خودش را مغلوب کند و استقلالی ها حتی موفق به گشودن دروازه ی تیم پارس نشده بودند.


در اولین دیدار تاریخ دو تیم در شهر جم، پارسی ها توانستند با دو گل علی دشتی و فرشاد سالاروند از سد استقلال بگذرند. در لیگ قبل نیز پارس توانست با گل بخودی آرمین سهرابیان، آبی های پایتخت را از پیش روی بردارد.


اما در دیدار امشب و در سومین تقابل دو تیم در شهر جم، استقلال با مجیدی توانست طلسم این شهر را بشکند و با به ثمر رساندن 2 گل و از دست دادن فرصت های متعدد، سه امتیاز حساس دیدار را از آن خود کند و بالاخره پارس در مقابل استقلال و در شهر خودش، طعم تلخ شکست را بچشد.

[کد خبر:AJ33310]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

قو‌های مهاجر میهمان زمستانی تالاب سرخرود/تصاویر

قو‌های مهاجر میهمان زمستانی تالاب سرخرود/تصاویر

قو‌های مهاجر میهمان زمستانی تالاب...

پذیرایی اهوازی‎ها از مرغ‌های ماهی‌خوار/تصاویر

پذیرایی اهوازی‎ها از مرغ‌های ماهی‌خوار/تصاویر

پذیرایی اهوازی‎ها از مرغ‌های...

تصاویر/ شهر هزار پیکر

تصاویر/ شهر هزار پیکر

تصاویر/ شهر هزار پیکر

جدیدترین مطالب