سرمربی استقلال بعد از گل دوم تیمش نفس راحتی کشید و خیالش بابت برد آسوده شد.

به گزارش آینه جم، فرهاد مجیدی تا قبل از بازی امشب با پارس جنوبی روزهای پرفشاری را سپری می کرد؛ استقلال اگرچه بعد از بازی با فولاد خوزستان شکستی را تجربه نکرد اما تساوی های خانگی مقابل تراکتور، سایپا و نساجی باعث نارضایتی هواداران آبی پوش شده بود. از طرف دیگر این نتایج سبب شده بودتا شانس کسب سهمیه آسیایی نیز برای استقلالی ها به پایین ترین حد ممکن برسد. در این شرایط تنها امید آبی ها برای بازگشت به بالای جدول دیدار معوقه با پارس جنوبی بود و به همین دلیل مسابقه دوشنبه شب برای فرهاد مجیدی و شاگرداش از اهمیت زیادی برخوردار بود.


مجیدی که نسبت به بازی های گذشته در مسابقه با پارس جنوبی تقریبا تیم کامل خود را در اختیار داشت و دستش برای ارنج تیم بازتر بود، ترکیب نسبتا خوبی را به زمین فرستاد و در روزی که به چند بازیکن اصلی اش مثل مهدی قائدی نیز استراحت داد، توانست یک برد ارزشمند را از آن خود کند.


سرمربی استقلال برخلاف بازی های گذشته امشب مقابل پارس جنوبی با استرس کمتری کنار زمین ایستاد و از اول مسابقه با لبخند هایش نشان داد آرامش خاصی دارد. اوبعد از گل اولی که علی کریمی به ثمر رساند هم با یک احترام نظامی جالب به این هافبک ارزشمند نه تنها شایعات درباره اختلافش با او را از بین برد که سعی داشت به سایر شاگردانش هم روحیه بدهد وآنها را به سمت پیروزی هدایت کند.


مجیدی در سایر دقایق نیز در کنار زمین مدام مشغول تشویق شاگردانش بود و از آنها می خواست روحیه جنگندگی شان را تا پایان حفظ کنند. گل دوم استقلال که توسط دیاباته وارد دروازه پارس جنوبی شد، به نوعی تیرخلاص آبی ها به حریف پایین جدولی شان بود. بعد از این گل مجیدی که تقریبا خیالش بابت برد راحت شده بود، به نشانه خوشحالی مشت های گره کرده اش را به سوی آسمان بلند کرد تا فریاد شادی سر بدهد.


مجیدی که خوب می دانست این پیروزی چقدر برای آینده خودش و تیمش اهمیت دارد، حالا می تواند ادعا کند که با گذر از بحران های دشوار می تواند تیمش را به سمت روزهای خوب سوق بدهد. سرمربی آبی ها چند هفته قبل وعده داد که تیمش سهمیه آسیایی را به دست می آورد، حالا به این می نازد که تیمش 5 هفته بدون شکست را سپری کرده و با روندی که هم اکنون دارد، می تواند در 4 مسابقه آینده امتیازات را جمع آوری کرده و به رویای خود دست یابد.


مشت های گره کرده فرهاد در کارزار سخت جم نشانه های زیادی در خود داشت، او حالا با انگیزه بیشتر و البته اعتماد به نفس بالاتر کارش را دنبال می کند و با اتحادی که میان خود و شاگردانش ایجاد کرده تیمش را در مسیری موفقیت آمیز می بیند

[کد خبر:AJ33312]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

جدیدترین مطالب