محسن فروزان بعد از بیش از پانزده ماه در یک بازی دشوار به زمین مسابقه و درون دروازه بازگشت و با وجود نمایش خوبش دو بار دروازه اش مقابل استقلال باز شد.

به گزارش آینه جم رابطه عاطفی و عشق و علاقه محسن فروزان به استقلال ، انگار شرایط را طوری را رقم زد تا او در بازگشت به میادین فوتبال مقابل تیم محبوبش قرار بگیرد. فروزان دوبار امروز دروازه اش برابر استقلال باز شد اما بارها موقعیت های خوب حریف را گرفت.


فروزان بعد از بازی پارس جنوبی برابر استقلال که با برد دو صفر استقلال همراه بود گفت:" بعد از پانزده ماه و پانزده روز که ظلم بزرگی به من به عنوان یک ورزشکار و یک فوتبالیست شد به بازی برگشتم."


او درباره بازی گفت:" در مسابقه ای برگشتم که بچه های ما از نظر جسمانی خیلی خسته بودند و انرژی بازی صددرصد را نداشتند. خداراشکر توانستم موقعیت های صددرصد زیادی را از تیم خوب استقلال بگیرم."


دروازه بان پارس جنوبی ادامه داد:" فکر می کنم هر دروازه بانی بود بعد از پانزده ماه دوری از مسابقه برایش سخت بود که در اولین بازی اش نمایش خوبی داشته باشد ، از طرفی شاید از شانس من استقلال تمام حمله هایش را برای بازی امروز گذاشته بود."


فروزان که از بازگشتش به فوتبال و عملکرد خوبش خوشحال بود گفت:" خداراشکر آنقدر خوب کار کردم که  توانستم جور تیممان را در روزی که از نظر بدنی بدجور ضعیف بود بکشم. البته متاسفانه نتوانستیم از این بازی امتیاز بگیریم. ما به این امتیازها نیاز داریم انشالله در بازی های بعدی بتوانیم امتیازاتی که لازم داریم را بگیریم. به باشگاه بزرگ استقلال هم تبریک می گویم."

[کد خبر:AJ33314]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

جدیدترین مطالب