منطقه ویژه اقتصادی بندر دیلم در سازمان محیط زیست تصویب شد

آینه جم - استاندار بوشهر از تصویب منطقه ویژه اقتصادی بندر دیلم در دفتر ارزیابی زیست محیطی سازمان حفاظت محیط زیست پس از توقفی طولانی خبر داد.

به گزارش آینه جم، عبدالکریم گراوند عصر سه‌شنبه در نشست مشترک کارگروه تسهیل و اشتغال استان بوشهر اظهار داشت: پس از توقف هشت تا ۹ ساله روند تصویب طرح منطقه ویژه اقتصادی بندر دیلم که به خاطر مسائل زیست محیطی متوقف شده بود با دریافت مجوزهای زیست محیطی به تصویب دفتر ارزیابی زیست محیطی سازمان حفاظت محیط زیست رسید.

وی اضافه کرد: توجه به صنایع پایین دستی که آلایندگی کمتر و اشتغال بالایی دارند در منطقه ویژه اقتصادی بندر دیلم ضروری است.

استاندار بوشهر ادامه داد: با توجه به آمار بیکاری در دیلم، منطقه ویژه اقتصادی دیلم نقش بسیار مهمی در رونق اشتغال این شهرستان خواهد داشت.

وی افزود: هیچکس حق ندارد مانع کار و توسعه در استان شود، مدیران استان زمینه سرمایه گذاری را با حذف روندهای پر پیچ و خم اداری فراهم کنند.

گراوند تصریح کرد: استفاده از ظرفیت پنجره واحد تجاری ضروری است و یکی از کارهایی که روند سرمایه گذاری را در استان تسریع می‌کند، پاسخ به موقع به استعلامات است که مدیران این موضوع رو مد نظر قرار دهند.

[کد خبر:AJ33436]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

 تفریح زیر سایه کرونا

جنگل شگفت انگیز فندقلو/تصاویر

جنگل شگفت انگیز فندقلو/تصاویر

جنگل شگفت انگیز فندقلو

جدیدترین مطالب