آینه جم: فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه همه تحرکات دشمن در خلیج فارس رصد می‌شود گفت: اگر دشمن دست به خطا بزند، رزمندگان اسلام به شدت با آن برخورد می‌کنند.

به گزارش اینه جم؛ سردار رمضان زیراهی در آستانه 16 مهر سی و سومین سالگرد شهدای خلیج فارس در مقابله با نیروهای آمریکایی در خلیج فارس، بیان کرد: هر سال به پاس رشادت و مجاهدت رزمندگان ما در هشت سال دفاع مقدس به ویژه عملیات‌ غرورآفرین ۱۶ مهر ۶۶ که رزمندگان استان بوشهر  نقش برجسته‌ای در آن‌ داشتند، برنامه‌های مختلف برگزار می‌‌شود امسال۱۶ برنامه در نظر گرفته شده که برجسته‌ترین آن‌ها گلباران محل شهادت این شهدا در خلیج فارس است و همچنین رزمایش اقتدار که به صورت استانی برگزار می‌شود.

زیراهی یادآور شد: سردار شهید نادر مهدوی و همرزمانش در ۱۶ مهر ۶۶ در مقابله با دشمنان انقلاب اسلامی در خلیج فارس ضربات مهلکی به استکبار جهانی وارد کردند  و به همین علت این روز به نام روز نیروی دریایی سپاه نام‌گذاری شده است.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه تاکید کرد: تمام تحرکات دشمنان در خلیج فارس از سوی نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران به ویژه نیروی دریایی سپاه رصد می‌شود و این نیرو در آمادگی بالای عملیاتی قرار دارد.

زیراهی تاکید کرد: تجهیزات به‌روزی در اختیار داریم و هفته گذشته ۱۸۸ فروند پهپاد به نیروی دریایی سپاه ملحق شد که این، ظرفیتی برجسته برای دفاع از کشور است.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه بیان کرد: به زودی شناور اقیانوس‌پیما برای حضور در آب‌های آزاد و اقیانوس‌ها به ناوگان نیروی دریایی سپاه می‌پیوندد.

[کد خبر:AJ33887]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

 تفریح زیر سایه کرونا

جنگل شگفت انگیز فندقلو/تصاویر

جنگل شگفت انگیز فندقلو/تصاویر

جنگل شگفت انگیز فندقلو

جدیدترین مطالب