آینه جم: مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری بوشهر گفت: ساعت کاری ادارات در استان بوشهر مانند قبل است و ادارات باید طبق رنگ بندی کرونایی برای حضور کارکنان در محل کار برنامه ریزی کنند.

به گزارش آینه جم؛ حمزه اعتماد بیان کرد: اکنون سه شهرستان بوشهر، دیلم و گناوه از نظر شیوع کرونا نارنجی هستند و کنگان امروز از نارنجی خارج و به زرد تبدیل شد. بقیه شهرستان‌ها هم در شرایط زرد کرونایی هستند.

او ادامه داد: مبنای کار ما برای حضور کارکنان ادارات دولتی در محل کار، طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌های کرونایی است که از ابتدای آذر پارسال ابلاغ شد بر اساس این طرح شهرستان‌های نارنجی مثل بوشهر گناوه و دیلم نیمی از کارکنان می‌توانند حضور داشته باشند ولی در زمینه فعالیت‌های ضروری مثل آب و برق همه کارکنان باید سر کار خود حاضر باشند.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری بوشهر افزود: در شهرستان‌های زرد هم یک سوم کارکنان می‌توانند در محل کار حضور نداشته باشند و دو سوم باید حاضر باشند.

اعتماد تاکید کرد: لازم است مدیران کارکنانی که شرایط خاص دارند را مشمول دورکاری قرار دهند مانند، بیماران تنفسی، زنان باردار یا دارای فرزند خردسال، جانبازان، معلولان.

او همچنین درباره ساعت کاری ادارات هم گفت: طبق آخرین ابلاغیه‌ای که پارسال داشتیم ساعت کاری ادارات همان ۷:۳۰ تا ۱۴:۳۰ است و پنجشنبه‌ها نیز که ادارات تعطیلند. البته برخی ادارات مانند مراکز درمانی، آتش نشانی، دستگاه‌های انتظامی و نظامی تابع این شرایط نیستند و در ساعت‌های مختلف طبق برنامه کاری خود در خدمت مردم هستند.

[کد خبر:AJ35329]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

مزرعه کلزا در روستای زرندین نکا/تصاویر

مزرعه کلزا در روستای زرندین نکا/تصاویر

    مزرعه کلزا در روستای زرندین...

تصاویر/ رستاخیز طبیعت

تصاویر/ رستاخیز طبیعت

تصاویر/ رستاخیز طبیعت

جدیدترین مطالب