آینه جم :زوج ثروتمند عربستانی خدمتکار فیلیپینی خود را به دلیل سهل‌انگاری در انجام امور خانه به طرز عجیبی تنبیه کردند.

تنبیه عجیب یک خدمتکار فیلیپینی توسط یک زوج ثروتمند عربستانی به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. این زوج ثروتمند عربستانی این خدمتکار فیلیپینی خود را به دلیل سهل‌انگاری در انجام امور خانه و پس از آن که او فراموش کرد یکی از اسباب منزل را از داخل حیاط و زیر نور آفتاب بردارد، تنبیه کردند.

آن‌ها در حالی که "لاولی آکوستا بارولو" ۲۶ ساله را با طناب به درخت وسط حیاط بسته بودند، او را مجبور کردند تا ساعت‌ها در زیر نور آفتاب بایستد. قرار دادن یکی از اثاثیه منزل در زیر نور آفتاب موجب خشم این زوج عربستانی شد و آن‌ها تصمیم گرفتند این زن بیچاره را به همین شکل مورد تنبیه قرار دهند.

تنبیه عجیب خدمتکار خانگی توسط زوج ثروتمند عربستانی! + تصاویر//

در تصاویری که منتشر شده این زن جوان در حالی که به درخت بسته شده است دیده می‌شود. این تصاویر توسط همکار این دختر جوان و با کمک تلفن همراه تهیه شده است. این اتفاق در ریاض، پایتخت عربستان سعودی رخ داد. این زن اهل فیلیپین مدت چند ماه بود که به عنوان خدمتکار در خانه این زوج ثروتمند عربستانی مشغول به کار شده بود. وزارت امور خارجه فیلیپین اعلام کرد که در جریان این اتفاق قرار گرفته و با رایزنی توانسته این زن را که مادر دو کودک است، به خانه خود (فیلیپین) برگرداند.

گفتنی است؛ تخمین زده می‌شود حدود ۲.۳ میلیون کارگر فیلیپینی در خاورمیانه و آفریقا مشغول به کار باشند که بیش از نیمی از آن‌ها زن هستند.

تنبیه عجیب خدمتکار خانگی توسط زوج ثروتمند عربستانی! + تصاویر//

[کد خبر:AJ28433]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

کمر خمیده؛ صبح تا غروب در شالیزار/تصاویر

کمر خمیده؛ صبح تا غروب در شالیزار/تصاویر

کمر خمیده؛ صبح تا غروب در شالیزار

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری/تصاویر

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری/تصاویر

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری

جدیدترین مطالب