176706309722.jpg

آینه جم:به تازگی قرارداد مهمی میان شرکت ملی نفت ایران و شرکت فرانسوی توتال یکی از غول های نفتی جهان به امضا رسید. البته طرف قرارداد ایران، کنسرسیومی پیمانکاری متشکل از 3 شرکت فرانسوی، چینی و ایرانی است: توتال فرانسه، شرکت ملی نفت چین وپتروپارس ایران.

144737628120.jpg

آینه جم،محمد جعفری: منافع ملی مجموعه ای از اهداف یک کشور خارج از پهنه سرزمینی را شامل می شود که برای حصول آن تلاش می کند و منافع منطقه ای کلیتی از همان منافع در مقابل کشورهای موجود در منطقه ای خاص را در بر می گیرد.

 

15912112331212.jpg

آینه جم-سیده نیر قیمی؛دیرزمانی نیست که در رویدادی خونین، خبرنگار تاریخ ساز ایرانی، جاودانه شد. سکوت جامعه مطبوعات شکست و روزی در تاریخ و تقویم کشورمان بنام  "خبرنگار" نامگذاری گردید.

 

 

 

behzadisajjad1.jpg

 

آینه جم ؛ سجاد بهزادی: در سير تكامل رسانه در شهرستان جم؛ از ابتدا تاكنون موارد زيادي برما گذشته است كه مجال بازگويي وآسيب شناسي همه آن موارد نيست.از زماني كه يادداشت به قلم آمده به دليل عدم دسترسي به يك فاكس معمولي در شهرستان؛ ناچارا توسط راننده هاي خطي به مركز استان مي رسيد تا اكنون كه خبرها در شبكه هاي مجازي به سرعت در حال انتقال هستند قصه هاي تلخ و شيرين فراواني بر ما خبرنگاران اين شهرستان گذشته است. نوع برخورد و مواجه مسئولين با رسانه ها نيز در اين شهرستان فراز و فرودهاي زيادي از سرگذرانده است.از تهديد و ارعاب تا شكايت مدعي العموم تا شكايت هاي خصوصي.هر دولتي بر سر كار آمد رويكرد خودش را دنبال مي كرد و ما خبرنگاران نيز اگر با ساز آنها در شهرستان كوك نمي شديم بايد هزينه هاي زيادي متحمل مي شديم. ودوباره روز خبرنگار فرا رسيده است و من ضمن تبريك اين روز به همكارانم در رسانه هاي شهرستان نكاتي را بازگو مي كنم.

گزارش تصویری

بیستمین جشنواره تابستانی کیش/تصاویر

بیستمین جشنواره تابستانی کیش/تصاویر

بیستمین جشنواره تابستانی کیش

تصاویر/ فروش میگو در اسکله بوشهر

تصاویر/ فروش میگو در اسکله بوشهر

تصاویر/ فروش میگو در اسکله بوشهر

مسابقات رنکینگ جهانی دارت در شیراز/تصاویر

مسابقات رنکینگ جهانی دارت در شیراز/تصاویر

مسابقات رنکینگ جهانی دارت در شیراز

جدیدترین مطالب