7273_249.jpg

دکتر ایرج مزارعی، کارشناس روابط بین المل: یکی از کشورهای که در سیاست خارجی آن نقش نفوذ و لابی از موقعیت و جایگاه ویژه و ممتازی برخوردار است، کشور  آمریکا میباشد به طوری که میتوان این کشور را نماد کشور گروه های لابی زن در سیاست خارجی در جهان برشمرد.

 

1733332.jpg

 

آينه جم؛ اردشير آزاد

چندین سال است که شهرستان جم با بحران آب مواجه است و امروز شرایط بدتر از دیروز است. دیگر خبری از دلو و آب کشیدن از چاه با دست نیست. امروز همان چاه های پرآب دو سه دهه پیش، به چند ده متر عمق رسیده اند تا اندک آبی برای باغات و بعضا شرب مردم داشته باشند.

ww.jpg

آینه جم: اخیرا در فضای مجازی شهرستان جم نسبت به برخی متولیان هیئت تعزیه خوانی شاه نشین جم نقدهای وارد شده است ، در پاسخ به این مطالب، ذکر چند نکته خالی از لطف نیست:

00001206555300.jpg

آینه جم – مصطفی صفایی: روز گذشته، رئیس محترم شورای اسلامی بخش چاه مبارک با انتشار متنی در فضای مجازی، مشکلات اشتغال در شهرستان عسلویه را ناشی از ضعف نماینده ی مردم در مجلس شورای اسلامی دانست؛ از اینرو تلاش می کنیم در یادداشتی کوتاه، واقعیت های اشتغال در جنوب استان بوشهر را طی چند نکته بررسی کنیم.

2595047.jpg

آینه جم -قاسم بازیاری: حال و هوای ایران اسلامی روی نوا و نوحه و با زمزمه نام «حسین» اوج می‌گیرد، دور یا نزدیک فرقی ندارد، صدا خیلی خیلی زود گوش و دلت را همراه می‌کند، هیئت‌های مذهبی از اول محرم خیمه‌های عزا را به پا کرده‌اند و شب و روز شهر را شور و شعور بخشیده‌اند.

گزارش تصویری

گزارش رویترز از «مردم ایران»

گزارش رویترز از «مردم ایران»

گزارش رویترز از "مردم ایران"

جزیره ایرانی که خاکش ادویه است!/تصاویر

جزیره ایرانی که خاکش ادویه است!/تصاویر

جزیره ایرانی که خاکش ادویه است!

تصاویر/ بازی مشترک والدین با کودکان

تصاویر/ بازی مشترک والدین با کودکان

تصاویر/ بازی مشترک والدین با کودکان

جدیدترین مطالب