3orig.jpg

 

 

 

آینه جم؛ ابراهیم قیصری؛ هفته گذشته همایش سالانه مسئولیت های اجتماعی شرکت های نفت، گاز و پتروشیمی برگزار شد و شرکت های برتر در بخش های مختلف انتخاب شدند.


مسئولیت اجتماعی به بیان ساده یعنی شرکت های نفتی علاوه بر وظیفه ذاتی، به مناطق پیرامونی خود نیز توجه کنند.

 

3663037.jpg

 

 

 آینه جم؛  سعید رضایی*: در دنیای امروز رسانه‌ها به صورت گسترده و وسیعی در بین مردم جوامع مختلف ریشه دوانده‌اند، رسانه‌های جدید یکی پس از دیگر نمایان می‌شوند و شکل‌های نوینی از ارتباطات و رسانه در جهان در حال شکل گیری است.

 

30682518897_803.jpg

 

 

محبوبه عظیم زاده 

«با تأیید این پیام، شما قوانین جدیدی را قبول می کنید که از ٨فوریه٢٠٢١ اجرا خواهد شد. پس از این تاریخ، برای ادامه استفاده از پیام رسان، باید قوانین جدید را قبول کنید. در صورت تمایل به حذف اپلیکیشن می توانید به HelpCenter مراجعه کنید.»

 

8190946_7184.jpg

 

 

آینه جم؛   مصطفی داننده- آمار فوتی‌های کرونا به 71 رسیده است. اینکه در یک روز 71 نفر از عزیزان ما به خاطر یک ویروس از دنیا می‌روند، خبر خوبی نیست اما اینکه آمار مرگ و میر، دو رقمی شده است یک اتفاق خوب است.

 

1172426_803.jpg

 

 

 

 آینه جم؛  جعفر محمدی - اشغال کنگره آمریکا توسط حامیان رئیس جمهور مستقر، اتفاقی عجیب و بی سابقه در تاریخ ایالات متحده بود. معترضان همزمان با بررسی نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در کنگره برای تایید نهایی آن، مقابل این نهاد قانونگذاری تجمع کرده بودند که با توئیت های تحریک آمیز ترامپ، به کنگره هجوم بردند و آن را به تصرف خود درآوردند تا آن که ارتش وارد عمل شد و غائله را ختم کرد.

گزارش تصویری

قو‌های مهاجر میهمان زمستانی تالاب سرخرود/تصاویر

قو‌های مهاجر میهمان زمستانی تالاب سرخرود/تصاویر

قو‌های مهاجر میهمان زمستانی تالاب...

پذیرایی اهوازی‎ها از مرغ‌های ماهی‌خوار/تصاویر

پذیرایی اهوازی‎ها از مرغ‌های ماهی‌خوار/تصاویر

پذیرایی اهوازی‎ها از مرغ‌های...

تصاویر/ شهر هزار پیکر

تصاویر/ شهر هزار پیکر

تصاویر/ شهر هزار پیکر

جدیدترین مطالب