123436912610b00.jpg

 
آینه جم:   عابدین عابدی زاده
در حال رفتن به سوی خانه؛ در چند قدمی کمی آنطرف‌تر، آقا و خانمی جوان، دست و پنجه درهم قلاب آرام آرام از روبرو می‌آمدند، پیرمردی خوش قامت با عصایی طلایی رنگ، لنگ لنگان نیز در آنجا عبور می‌کرد؛ به ناگهان رو به آن دو جوان گفت: آخر؛ مگر مجبورید!؟ در این اوضاع ‌و‌ احوال بیماری کرونا اینگونه بهم چسبیده اید؟

 

 

IMG-20200328-WA0016.jpg

آینه جم:   حسین دهقان زاده
   
امروز، روز جهانی مهربانی هست و چه چیزی بالاتر از اهدای زندگی به یک هموطن، اعضایی که اهدا می‌شود می‌تواند فرصت دوباره‌ای برای احیای زندگی فرد دیگری باشد.
 

 

9789185_9849.jpg

 

 

مهدی بکران :

مطلب" ۱۰۰۰میلیاردی تومان کجاست؟" نوشته آقای مبین کرباسی را در آستانه انتخاب شهردار جدید بندر خواندم و برآن شدم تا اعضای شورای شهر را دسته جمعی دعوت کنم بروند به قبرستان.

 

1074597_371.jpg

 

 

آینه جم ؛ مصطفی داننده- عید فطر نزدیک است. بخشی از مردم  بعد از سه ماه غُل و زنجیر شدن در شهرها در حال برنامه ریزی برای سفر رفتن هستد. کم شدن محدودیت‌ها و باز شدن مکان‌هایی مثل مدارس و باشگاه‌های ورزشی این پیام را به آنها می‌دهد که کرونا به آخر کار رسیده است و می‌توانند بار و بندیل سفر را ببندند و دل به جاده بزنند.

طبق تقویم عید فطر یک شنبه است و بنا بر تصمیمی که دولت در سال 90 گرفت فردای عید هم تعطیل است. بدین ترتیب مردم با گرفتن یک مرخصی روز شنبه می‌توانند یک تعطیلی چهار روزه را تجربه کنند. جمعه- شنبه- یک‌شنبه  و دوشنبه.

10358773_863.jpg

 

آینه جم : حسین بردستانی 

سال هاست که شکاف بین صنعت و جامعه محلی پیرامون، هزینه های سنگینی را برای جامعه محلی و صنعت در پی داشته است تا جایی که همواره این گونه به اذهان عمومی متبادر می شود که “نفت، طلای سیاه است یا بلای سیاه”؟

گزارش تصویری

جدیدترین مطالب