resized_489043_579.jpg

آینه جم: مردم نقش بسیار مهمی در بهبود وضعیت محیط زیست دارند و باید تلاش شود که با مشارکت مردم، محیط زیستی سالم و پاک داشته باشیم که سود آن برای همه مردم خواهد بود.

به گزارش آینه جم:شاپور رجایی ظهر امروز در بازدید از شهرستان جم اظهار داشت: شرکت آب منطقه‌ای استان بوشهر در راستای ارائه خدمات به کشاورزان و مردم از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و با وجود خشکسالی و کمبود منابع آب، در حد توان به مردم خدمت‌رسانی شده است.

وی افزود: برای تامین آب کشاورزان در مناطق مختلف استان، تمهیداتی اندیشیده شده و تا حدود زیادی مشکلات ضروری کشاورزان را رفع کرده‌ایم.

فارس نوشت:مدیر عامل شرکت آب استان بوشهر خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی وضعیت دشت‌های استان بوشهر به هیچ وجه مطلوب نیست و بیشتر دشت‌های این استان در وضعیت بحرانی قرار دارند.

رجایی تصریح کرد: در شهرستان جم وضعیت دشت‌ها بسیار نامطلوب و نگران‌کننده است به گونه‌ای که ممنوعیت دشت‌های جم و ریز مجددا توسط وزارت نیرو تمدید شده است.

وی بیان کرد: بر اساس آمار و ارقام موجود، هم‌اکنون در استان بوشهر 32 دشت وجود دارد که بیش از 5 هزار حلقه چاه در این دشت‌‌ها غیرمجاز و غیر قانونی است.

مدیر عامل شرکت سهامی آب منطقه‌ای بوشهر گفت: در شرایط کنونی 6 دشت استان به طور کلی ممنوعه است و نباید برداشتی از این دشت‌ها انجام شود.

رجایی تاکید کرد: تغییر شیوه آبیاری به ویژه در نخیلات امری لازم و ضروری است و همچنین صرفه‌جویی و مدیریت صحیح منابع آب نیز باید در دستور کار قرار گیرد/فارس

آینه جم؛ مخزن آب بهارستان  که تامین کننده آب 5500 نفر از اهالی روستای بهارستان است از وضعیت بهداشتی مناسبی برخوردار نیست.

گزارش تصویری

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری/تصاویر

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری/تصاویر

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری

تولد اولین بچه گوزن سال ۹۸ در ساری/تصاویر

تولد اولین بچه گوزن سال ۹۸ در ساری/تصاویر

تولد اولین بچه گوزن سال ۹۸ در ساری

کوچ بهاره دام ها در مازندران /تصاویر

کوچ بهاره دام ها در مازندران /تصاویر

کوچ بهاره دام ها در مازندران

جدیدترین مطالب