چه کسانی بازیگران سریال حضرت موسی (ع) می‌شوند؟
آینه جم: میرعلایی خبر از بهبود شورجه داد و اعلام کرد که سریال حضرت موسی(ع) سال آینده از شهرک سینمایی دفاع‌مقدس کلید خواهد خورد.

به گزارش آینه جم: احمد میرعلایی خبر از بهبودی نسبی جمال شورجه کارگردان این سریال تلویزیونی داد.
او گفت: پزشکان مجرب جمال شورجه توصیه کرده‌اند ایشان هرچه زودتر در پروژه حاضر شوند و ما را هم برای این کار تشویق کرده‌اند. مطمئناً‌ به این وسیله هم روند بهبودی‌شان، سرعت بیشتری پیدا می‌کند.
میرعلایی در خصوص زمان شروع فیلمبرداری، افزود: ما می‌توانیم در آینده نزدیک به زمان‌بندی مشخصی برسیم اما در سال آینده سریال "حضرت موسی(ع)" کلید خواهد خورد. این کار با جدیت و حمایت ویژه ساخته شود خدمت بزرگی به عرصه سریال‌سازی کشور خواهد کرد. لوکیشن اصلی، شهرک سینمایی دفاع‌مقدس است؛ زیرساخت‌های بخشی از کار آماده شده و بخشی هم که ویژوآل ایجاب می‌کند. بخش محدود از دکورهایی هم نیاز است در شهرهای جنوبی،‌کنار دریای جنوب و دریای شمال، شمال کشور و مناطق کویری کشور انجام شود. دبا بازسازی و طراحی به زمان سریال "موسی(ع) کورهای سریال "یوسف پیامبر" بخشی از دکورهای سریال "حضرت موسی(ع)" را تشکیل می‌دهد.
میرعلایی درباره انتخاب بازیگران و کاراکتر اصلی این مجموعه، خاطرنشان کرد: عوامل پشت دوربین ما انتخاب شده‌اند و در آستانه شروع پیش‌تولید جدی سریال، نام‌هایشان رسانه‌ای خواهد شد؛ احتمال دارد قصه این اتفاق را رقم بزند که برای بازیگر از اقوام مختلف استفاده کنیم. اصل و پیش‌بینی‌مان بر حضور و استفاده حداکثری از بازیگران ایرانی است، اما اگر برخی از نقش‌ها به فیزیک خاص و منحصر به فردی نیاز داشته باشند به‌اقتضای این نقش و کاراکتر ترجیحاً از خارجی‌ها استفاده می‌کنیم.
وی با اشاره به اینکه با توجه به رویکرد جهانی و کیفیت سریال، بازیگران و عوامل کار را با نهایت دقت و وسواس انتخاب کنیم، افزود: در تلاشیم برای تمام نقش‌های این سریال افرادی را انتخاب کنیم که ضمن داشتن استعدادهای بازیگری به‌لحاظ چهره و فیزیک همخوانی لازم را داشته باشند؛ هنوز مشخص نیست از چهره‌های جدید استفاده کنیم یا از بازیگران ناآشنا. در حال بررسی هستیم و برای ما ایفای نقش و تأثیرگذاری کاراکتری اهمیت دارد. با توجه به رویکرد جهانی و کیفیت سریال همه بازیگران و عوامل با نهایت دقت و وسواس انتخاب می‌شوند

[کد خبر:AJ30359]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان/تصاویر

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان/تصاویر

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و...

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس از حمله ایران

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس از حمله ایران

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس...

تصاویر/ پیست اسکی سپیدان

تصاویر/ پیست اسکی سپیدان

تصاویر/ پیست اسکی سپیدان

جدیدترین مطالب