000000000000000000000000000000000000000000000000000000000061895096.jpg

 

 

آینه جم؛  رییس بیمارستان توحید جم گفت: تعداد بیماران بستری تنفسی در بیمارستان توحید جم به ۱۴ نفر رسید و ظرفیت تخت‌های این بخش درمانی پر شد.

به گزارش آینه جم؛ فرهاد باقری در خصوص آخرین وضعیت بیماران بستری در بخش کرونای بیمارستان توحید جم اظهار داشت: هم‌اکنون ۱۲ نفر در بخش ایزوله تنفسی و ۲ نفر نیز در بخش CCU بیمارستان بستری هستند که جواب تست ۸ نفر از آن‌ها با PCR  مثبت هستند.

وی افزود: کوچک‌ترین بیمار بستری در بخش کرونای بیمارستان توحید یک کودک ۱۰ ساله با جواب تست PCR مثبت است.

رییس بیمارستان توحید جم با بیان اینکه تخت‌های بخش ایزوله تنفسی بیمارستان توحید جم پر شده است، اظهار کرد: همکاران ما در بهداشت و درمان صنعت نفت استان بوشهر در حال افزودن ۴ تخت جدید به بخش کرونا هستند.

باقری خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا ۲۲ فروردین‌ماه تعداد ۲۰۲۸ نفر بیمار مثبت کرونا در شهرستان جم شناسایی‌ شده و تعداد ۳۵ نفر نیز بر اثر کرونا فوت کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: در یک هفته اخیر ۴ فوتی مشکوک به کرونا در شهرستان داشته‌ایم که ۳ نفر از آنان با جواب تست مثبت کرونا ( ۲ نفر ساکن و ۱ نفر غیر ساکن) و یک نفر با جواب تست منفی بود.

رییس بیمارستان توحید جم با تاکید بر اینکه وضعیت شهرستان جم در مرحله هشدار رسیده است افزود: آمار مراجعه بیماران سرپایی به مراکز خدمات جامع سلامت و بیمارستان توحید به‌شدت افزایش‌ یافته است.

فرهاد باقری دورهمی‌ها و مراسمات عروسی و ختم را عامل شیوع ویروس کرونا در شهرستان جم دانست و افزود: شهروندان دستورالعمل‌های بهداشتی را جدی بگیرند و از برگزاری هرگونه دورهمی، مهمانی، مراسم عروسی و ختم به‌شدت پرهیز کنند تا بتوانیم پیک پیش رو را با کم‌ترین آسیب ممکن پشت سر بگذاریم.

گفتنی است براساس اعلام  روز دوشنبه وزارت بهداشت جم در وضعیت قرمز قرار گرفت.

 

با افزایش شیوع بیماری کرونا، امروز وضعیت شهرستان جم نیز قرمز اعلام شد.

طبق اعلام برنامه ماسک متعلق به وزارت بهداشت، شهرستان جم نیز به مناطق قرمز استان بوشهر افزوده شد. این شهرستان پیش از این در شرایط نارنجی بود.

اکنون از ۱۰ شهرستان، ۹ شهرستان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند و فقط شهرستان دیر در وضعیت نارنجی است.

[کد خبر:AJ35466]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

طبیعت بهاری مازندران

طبیعت بهاری مازندران

 طبیعت بهاری مازندران

مزرعه کلزا در روستای زرندین نکا/تصاویر

مزرعه کلزا در روستای زرندین نکا/تصاویر

    مزرعه کلزا در روستای زرندین...

تصاویر/ رستاخیز طبیعت

تصاویر/ رستاخیز طبیعت

تصاویر/ رستاخیز طبیعت

جدیدترین مطالب