00000000000000WA0003_1_.jpg

 

 


با عرض سلام و ادب خدمت بزرگواران و دوستان همراه

بار دیگر بنا به پیشنهاد دوستان و با اتکال به ذات کبریایی پروردگار، جهت مشارکت در توسعه شهر ، برای سومین بار متوالی در عرصه ششمین دوره انتخابات شورای شهر قدم گذاشتم.

در دوره های چهارم و پنجم با همراهی، حمایت و حضور و نقدهای منصفانه و سازنده همشهریان عزیز و مردم فهیم، توانستیم اقدامات موثری در راستای خدمات عمرانی و زیر ساختی و مبلمان شهری انجام دهیم.

همان‌گونه که مستحضرید با توجه شرایط کنونی جامعه و نیازهای شهر و شهرستان، می توان با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود، بهره جویی از  خرد جمعی و مشاوره های آگاهانه و تخصصی و همچنین تدوین برنامه ای چهارساله با اولویت بندی، مشکلات نیازمندیها را  مرتفع نمود.

در طول دوران خدمتی ام در شورای شهر، مدیریت آموزش و پرورش و شورای حل اختلاف همواره سعی و تلاشم بر این بوده که با توجه به تجربیات دوران خدمتی و هم اندیشی با شما بزرگواران، قانون‌مداری را سر لوحه کار خود قرار داده و  نماینده ای شایسته برای شما بزرگواران بوده و در کنار مردم بودن را افتخاری بزرگ برای خود می دانم.

اعتقاد راسخ  دارم که با یک تیم مجرب و همراه و همدل می توان در جهت خدمت به شهر و شهروندان، باز هم منشا خدمات موثر و ماندگار بود.

یقین دارم انتخاب مردم آگاهانه و اثر بخش بوده و این طوق زرین خدمت گزاری را بر گردن هر کدام یک از  کاندیداها که آویختند شایسته احترام و تمکین خواهد بود.

خلیل زارعی
کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر جم

[کد خبر:AJ35985]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب