آینه جم: دو عضو هیات مدیره به همراه مربیان تیم شاهین شهرداری بوشهر طی نامه ای خطاب به شورای شهر و شهرداری اعلام کردند: با توجه به عدم واگذاری امتیاز تیم به پیشکسوتان، دیگر تعهدی درخصوص این تیم نداشته و عواقب عدم شرکت در مسابقات لیگ و سقوط امتیاز تیم برعهده شورا و شهرداری است.

به گزارش آینه جم؛ شاهینی ها با گذشت 13 هفته از لیگ آزادگان، تنها 5 امتیاز دشت کرده و در رده یکی مانده به آخر قرار دارد، ضمن اینکه با توجه به غیبت در یک مسابقه، درصورت تکرار این اقدام، دو رده سقوط خواهند کرد.

خبر می رسد در آستانه بازی روز چهارشنبه این تیم، دو عضو هیات مدیره (باباچاهی و شاکر) در کنار اعضای کادر فنی (ایمان دشتی، محسن گلستانی و مهدی قنبری) طی نامه ای با سربرگ باشگاه خطاب به شورای شهر، شهردار و هیات مدیره اعلام کرده اند: با توجه به عملی نشدن واگذاری امتیاز تیم به پیشکسوتان تا 19 دی ماه و سایر تعهدات نظیر پرداخت 2 میلیارد تومان که مصوبه شورای شهر داشته، دیگر تعهدی در قبال اتفاق پیش آمده ندارند و عواقب آن برعهده مالکان باشگاه می باشد.

به نظر می رسد شورای شهر جدید بوشهر که از همان ابتدا مخالف تیمداری شهرداری بودند، باید در همان ابتدای کار امتیاز تیم را به اداره ورزش سپرده تا آنها در این خصوص تصمیم گیری کنند و مانند امروز در چنبره بلاتکلیفی گرفتار نبود.

هرچند به نظر می رسد اکثریت شهروندان مخالف تیمداری حرفه ای شهرداری هستند، اما بی تدبیری شورای شهر در زمینه تعیین تکلیف سریع تر تیم شاهین به عنوان یکی از اموال شهرداری و سقوط آن به رده پایین تر می تواند نقطه تاریکی در کارنامه ساکنان عمارت امیریه محسوب شود.

[کد خبر:AJ37811]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب