IMG-20210427-WA0012.jpg

 

 

 

آینه جم؛   مدیر آموزش و پرورش شهرستان جم در آیین تجلیل از مدیران مدارس متوسطه نظری شهرستان گفت: توفیقات آموزش و پرورش شهرستان، حاصل تلاش و ایثارگری های معلمان شهرستان است.
به گزارش آینه جم به نقل از  روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان جم، عبدالحسین اعتماد در این آیین با تقدیر از تلاش های مدیران و معلمان، اظهار داشت: با تعطیلی مدارس معلمان از هر تلاشی برای تداوم آموزش‌ها دریغ نکردند و ما شاهد ارائه خلاقیت‌های خوبی در این زمینه بودیم و توفیقات خوبی نیز حاصل شد.
 
وی افزود: هر چند آموزش مجازی نمی تواند جای آموزش حضوری بگیرد اما با تلاش‌های همکاران، وقفه ای در آموزش دانش آموزان ایجاد نشد.
مدیر آموزش و پرورش جم خاطرنشان کرد:  یکی از معضلات آموزش مجازی عدم دسترسی برخی از دانش آموزان به امکانات اولیه آموزشی و ترک تحصیل آنان است.
اعتماد با بیان اینکه درطول سال تحصیلی، تلاش کردیم برخی از این مشکلات را برطرف کنیم، تصریح کرد: با همکاری کمیته امداد حضرت امام ره، موسسه های خیریه و مساعدت فرهنگیان شهرستان تعداد زیادی تبلت و گوشی های هوشمند به دانش آموزان نیازمند اهدا شد.
این مقام مسوول افزود: علی رغم همه محدودیتها و مشکلات، با تلاشهای معلمان و همراهی خوب خانواده ها، افتخارات خوبی در عرصه های مختلف آموزشی و پرورشی نصیب شهرستان جم گردید.
مدیر آموزش و پرورش جم با اشاره به موفقیت شهرستان در کنکور سراسری، گفت: برگزاری کلاس های کنکور با حضور اساتید مجرب، توزیع رایگان کتب کنکور بین دانش آموزان، برگزاری آزمون های شبه نهایی و دوره‌ توانمندسازی دبیران در طول سال تحصیلی از جمله عوامل موفقیت دانش آموزان در کنکور سراسری سال 99 می توان برشمرد.
اعتماد با اشاره به تداوم برگزاری کلاس های کنکور و تقویتی در جم ، اظهار کرد:  کلاس های کنکور در دو بخش مرکزی و ریز در جریان هست و با بهبود وضعیت رنگ‌بندی شهرستان کلاسهای جمع بندی نیز تشکیل خواهد شد.
 گفتنی است در پایان این نشست، از تلاش های مدیران متوسطه دوم نظری شهرستان تقدیر به عمل آمد.

[کد خبر:AJ35619]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب