آینه جم /شرکت پلیمر آریاساسول به مناسبت هفته هوای پاک با مشارکت سازمان حفاظت محیط زیست و ورزش و جوانان همایش دوچرخه سواری در پارک ملی نایبند شهرستان عسلویه برگزار کرد.

به گزارش آینه جم به نقل از روابط عمومی شرکت پلیمر آریاساسول، همایش دوچرخه سواری در روز پنجشنبه مورخ ۲۹ دی ماه ۱۴۰۱ به مناسبت آغاز هفته هوای پاک توسط شرکت آریاساسول و با هماهنگی سازمان حفاظت محیط زیست و ورزش و جوانان در منطقه حفاطت شده پارک ملی نایبند در شهرستان عسلویه برگزار شد.
این همایش که با هدف توسعه فرهنگ ورزش‌های همگانی و ترویج فعالیت‌های زیست‌محیطی با شعار “تحقق هوای پاک، حقوق عامه، اراده ملی” برگزار شد، مورد استقبال کارکنان آریاساسول و جوانان ورزشکار و فعالان ورزش‌های همگانی در شهرستان عسلویه قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، دوچرخه سواران شرکت کننده در این همایش مسیر ۶کیلومتری سه راه بساتین تا ایستگاه محیط بانی سایت حفاظت از آهوی جبیر را با هدف آشنایی با خدمات انجام شده در خصوص حفاظت از محیط زیست در پارک ملی نایبند توسط آریاساسول و نهادینه کردن فرهنگ حفظ محیط زیست رکاب زدند.
در پایان این همایش، به ۱۳ نفر از شرکت کنندگان جوایزی به رسم یادبود اهدا شد و از فرماندهی محترم منطقه چهارم دریایی ثارالله نیز جهت تامین آمبولانس و همکاری در کنترل ترددها تقدیر و تشکر بعمل آمد.
گفتنی است، شرکت پلیمر آریاساسول حامی پروژه احیاء جمعیت آهوی جبیر در پارک ملی دریایی نایبند است که با حمایت همه جانبه خود از انقراض این گونه جانوری نادر جلوگیری کرده و همواره به عنوان شرکتی پیشرو در ایفای نقش مسئولیت‌های اجتماعی در زمینه حفظ محیط زیست، تلاش می‌کند تا فرهنگ حفاظت از محیط زیست را میان شهروندان، خصوصا نوجوانان و جوانان جامعه نهادینه سازد.

برگزاری همایش دوچرخه سواری آریاساسول به مناسبت هفته هوای پاکبرگزاری همایش دوچرخه سواری آریاساسول به مناسبت هفته هوای پاکبرگزاری همایش دوچرخه سواری آریاساسول به مناسبت هفته هوای پاکبرگزاری همایش دوچرخه سواری آریاساسول به مناسبت هفته هوای پاکبرگزاری همایش دوچرخه سواری آریاساسول به مناسبت هفته هوای پاکبرگزاری همایش دوچرخه سواری آریاساسول به مناسبت هفته هوای پاک

[کد خبر:AJ40766]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب