آینه جم-مدیر منابع انسانی مجتمع گاز پارس جنوبی در نشست با کارکنان پالایشگاه پنجم و هشتم گفت: تا پایان سال ۱۴۰۱، حدود ۸۰۰ نفر نیروی انسانی در پالایشگاه های مجتمع گاز پارس جنوبی استخدام خواهند شد.
به گزارش آینه جم به نقل از روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، اسحاق فرشیدی، مدیر منابع انسانی مجتمع با اشاره به اینکه حفظ و توسعه ی نیروی انسانی در مجتمع اولویت نخست می‌باشد، بیان کرد: طبق برنامه ریزی و پیگیری‌های انجام شده، شرایط جذب حدود ۱۷۳ نفر از فارغ‌التحصیلان گروه الف دانشگاه صنعت نفت، فراهم و صادر شده و اقدامات اولیه جذب و بکارگیری این نفرات در دست اقدام است.
وی ادامه داد: برنامه‌ریزی جهت مصاحبه حدود ۳۰۰ نفر دیگر از فارغ‌التحصیلان گروه الف دانشگاه صنعت نفت نیز در دست اقدام می‌باشد که از این تعداد پیش بینی می‌کنیم حدود یکصد نفر شرایط جذب آنان برای مجتمع فراهم گردد.
فرشیدی افزود: همچنین در تلاش هستیم تا به موازات تصویب نمودار ساختار سازمانی مجتمع، از طریق جذب انبوه وزارت نفت، بتوانیم برای سال جاری حداقل شرایط جذب و بکارگیری حداقل ۵۰۰ نفر را فراهم کنیم و قطعا با توجه به نیاز نیروی انسانی، این روند در سال بعد هم می بایست پیگیری و این موضوع از اولویت نخست برنامه‌های مدیریت منابع انسانی می باشد.
[کد خبر:AJ41792]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب