خواهر کریستیانو رونالدو با قرار دادن یک استوری در صفحه اینستاگرام خود باعث خشم هواداران یوونتوس شد.

به گزارش آینه جم,؛ کریستیانو رونالدو در سال 2018 و بعد از پشت سر گذاشتن 9 فصل رویایی و شگفت انگیزه در رئال مادرید، از این تیم جدا شد و به یوونتوس پیوست تا چالش جدید خود را در پر افتخارترین تیم سری آ تجربه کند.

اما اوضاع برای فوق ستاره پرتغالی در یوونتوس مطابق انتظار پیش نرفت و کریستیانو رونالدو در سه فصل گذشته نتوانست به خواسته ها و ایده آل خود در بیانکونری دست پیدا کند. اگر چه او با این تیم جام های داخلی را به دست آورد اما نتوانست به یووه در راه رسیدن به مهمترین هدف خود یعنی فتح لیگ قهرمانان اروپا کمک کند.

کریستیانو رونالدو نهایتا شب گذشته به شکل رسمی از یوونتوس جدا شد و به منچستر یونایتد بازگشت تا سال های پایانی فوتبال خود را در تیم سابقش و باشگاهی که خاطرات بسیار خوبی هم از آن دارد، پشت سر بگذارد.

قیمت سکه و قیمت طلا

قیمت سکه و قیمت طلا

 
قیمت سکه و قیمت طلا

قیمت سکه و قیمت طلا

اما بعد از رسمی شدن انتقال کریستیانو رونالدو به منچستر یونایتد کاتیا آویرو، خواهر فوق ستاره پرتغالی با قرار دادن یک استوری در صفحه اینستاگرام خود باعث خشم هواداران یوونتوس شد. او تصویری از رونالدو را به اشتراک گذاشت که در آن فوق ستاره پرتغالی روی یک تخت پادشاهی تکیه داده است. همچنین روی این عکس از عبارت "او برگشت" استفاده شده است.

با این حال متنی که خواهر رونالدو در این پست نوشته بود بیشتر باعث عصبانیت هواداران یوونتوس شد. کاتیا نوشت: "به خانه خوش آمدی عشق من، به جایی که سزاوار آن هستی خوش آمدی. به تو افتخار می کنم و چقدر خوشحالم. ممنون که اینقدر بزرگ هستی."

[کد خبر:AJ36713]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

جدیدترین مطالب